ایالات متحده ، پس از حمله به کنگره ، نگران هجوم عفونت های ویروس کرونا است

[ad_1]

اضطراب پنهان پس از حمله هزاران هوادار ترامپ به کنگره آمریکا: به گفته کارشناسان ، اشغال طولانی مدت ساختمان پارلمان ایالات متحده می تواند به افزایش عفونت ها در روزهای آینده کمک کند.

کارشناسان به نقل از واشنگتن پست در مورد یک اتفاق در کتاب درسی صحبت می کنند: معترضین بدون نقاب و بدون احترام به فواصل سالنها و راهروهای کنگره را با فریاد شعار و توهین شلوغ کردنددر حالی که نمایندگان مجلس ، سناتورها و مقامات در فضاهای تنگ در امان بودند و بسیاری از ماسک محافظ خودداری کردند.

یک قانونگذار به پانچ باول نیوز ، سایتی که توسط سه خبرنگار سابق Politico راه اندازی شده بود ، گفت: “من 50 همکار CSO با خود داشتم. پلیس کاپیتول بارها از آنها س askedال کرد ، اما آنها نپذیرفتند. این دموکراتها نیستند.” حداقل یک نماینده مجلس ، کنگره کانزاس ، جیک لا ترنر ، از نظر ویروس مثبت بود چهارشنبه شب پس از رای گیری علیه گواهی پیروزی جو بایدن.

اریک تونر از مرکز امنیت بهداشت جان هاپکینز گفت: “این یک رویداد بسیار خطرناک بود نه تنها از نظر ایمنی ، بلکه از نظر بهداشت عمومی نیز.” به گفته کارشناسان ، تعیین میزان عفونت حتی اگر تقریباً غیرممکن باشد دشوار خواهد بود: بسیاری از سونوگرافی های درگیر در حمله کنگره هنوز مشخص نشده اند ، در حالی که پیگیری تماس ها در ایالات متحده هرگز امکان پذیر نبوده است. بر

در همین حال ، تعداد موارد در ایالات متحده و همچنین تعداد مرگ ها در حال رشد است: فقط دیروز تلفات بیش از 4000 نفر بود، یک رکورد همیشگی از زمان شیوع همه گیر.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.