اکلستون در حراجی برنده مگا قایق تفریحی بریاتور شد

[ad_1]

برنی اکلستونحامی دیروز فرمول 1 90 ساله پیروز حراج دیروز جنوا بود قایق تفریحی مگا ‘Force Blue’ وی مبلغ 7 میلیون و 490 هزار یورو ، کمی بالاتر از قیمت اولیه 7 میلیون ، و کمتر از نیمی از تخمین 20 میلیون قایق لوکس در حین مصادره ، به عنوان بخشی از تحقیق در مورد فرار مالیاتی یورو ، ارائه داد. 3.6 میلیون واردات مالیات بر ارزش افزوده. این خبر که توسط Fatto Quotidiano به صورت آنلاین انتظار می رود ، توسط Secolo XIX و Gazzetta dello Sport گزارش شده است ، که دوستی نزدیک بین اکلستون و بریاتوره را به یاد می آورد.

دادگاه تجدیدنظر ، به توصیه متولی ، به دلیل خطر تخریب که فورس بلو ، هفتاد و هفتمین ابر بزرگ قایق در جهان در معرض آن قرار دارد ، تصمیم به فروش گرفت. در هفته های اخیر ، وکلای بریاتوره با ارائه سه درخواست متوالی و یک درخواست تجدیدنظر فوری ، چندین بار سعی در جلوگیری از حراج داشتند: فقط 15 روز بعد ، در 12 فوریه ، دادگاه صلاحیت دادگاه می تواند دستگیری را لغو کند.

در عوض ، جلسه دادرسی به اوایل ماه ژوئن موکول شد و در این مرحله ، اگر قایق بادبانی از تصرف معاف شود ، بریاتوره 7 میلیون و 260 هزار یورو ، هزینه حراج ، منهای هزینه نگهداری دریافت می کند. رسیدگی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *