اکثریت بیشتر و دولت جدید کانته ظرف یک ماه: وزرا و کمیسیون ها ، چه چیزی می تواند تغییر کند

[ad_1]

هدف اول گسترش اکثریت با گروه جدید ، پیروی از پیمان قانونگذاری و سرانجام انجام بازسازی است. این طرح که توسط جوزپه کنته با رهبران Pd ، M5s و Leu توافق شده است ، شامل این مراحل است و عصر او تقریباً یک ساعت در مصاحبه با سرجیو ماتارلا ، رئیس جمهوری ، آنها را در میان می گذارد. حداقل در حال حاضر استعفا وجود ندارد.

ما سعی خواهیم کرد تعداد 2-bis را به دنیا بیاوریم ، بدون Matteo Renzi. رهبر ایتالیا در حال “بمباران” چیزی است که قبلاً به دولت “کنته از وسط” تغییر نام داده و سعی دارد خود را جمع و جور کند. اما اکثریت اطمینان دارند که نمایندگان چهارم و سناتورهایی را که در آنجا نیستند برای پیوستن به مخالفان به خانه می برد. و برای ایجاد یک گروه اکثریت جدید در Palazzo Madama ، همچنین با ورود جدید از Fi و Udc

تولد “پای چهارم” اکثریت در اولویت است و هدف این است که اگر ممکن است تا آخر هفته به زودی انجام شود. همچنین به این دلیل که در حال حاضر این ارقام از طرف نخست وزیر نیستند. یک تاریخ با رنگ قرمز در تقویم وجود دارد: در تاریخ 27 ، مگر اینکه به تعویق بیفتد ، گزارش عدالت توسط وزیر و رئیس هیئت M5s Bonafede در پارلمان رأی خواهد گرفت.: رنزی قبلاً Iv را برای “نه” در نظر گرفته است و امیدهای راست میانه ای برای پرداخت 140 رای مجلس سنا به 16 “بازمانده” از Iv برای شکست دادن دولت ، اعتقاد دارد که در روز سه شنبه نوار در 156 متوقف شد و اکثریت او همیشه نمیتواند روی زندگی سناتورها حساب کند.

دولت ، Conte al Quirinale da Mattarella: جلسه موقت

اما دولت می گوید آنها مطمئن هستند كه این اتفاق نخواهد افتاد. وزیر فدریکو دینکا ممکن است به زودی رهبران اکثر گروه ها را گرد هم آورد تا روابط نزدیک را آغاز کنند. در حالی که پل ها روی بزرگنمایی خود کار می کنند. Franceschini امشب در یک کنفرانس ویدیویی با زینگارتتی و اورلاندو به رهبران گروه Pd Delrio و Marcucci توضیح می دهد که توسعه یک اولویت است. نه تنها به دلیل رأی عدالت ، بلکه به دلیل اکنون تقریباً در همه کمیته های IV اکثریت را تحت کنترل دارد و در عوض ، اگر گروه جدیدی متولد شود ، تعادل مجدد م theلفه ها امکان پذیر است.

هدف تعیین شده توسط رئیس هیئت Pd 170 سناتور است. در حال حاضر ، ما می خواهیم بیش از 161 راضی باشیم و سپس منتظر ورود جدید باشیم. اما اکثریت توضیح می دهند ، این تغییرات بعداً انجام خواهد شد ، در غیر این صورت خطر سوختن اشتهای سناتورهای منفرد برای پست های ایالتی و معاونین دولت وجود دارد ، “بازار” ناپایدار آغاز می شود.

همچنین کسانی هستند که در حال تلاش برای آخرین کانال گفتگو با Forza Italia یا حداقل برخی از برلوسکونی هستند ، با پیشنهاد حمایت خارجی از برنامه بهبود (مدل Ala) ، مذاکرات برای تناسب و فرصت نشستن روی میز برای انتخاب کشور بعدی سر. اما این شایعات رد شده توسط Fi است ، كه پشت میز راست می نشیند و یك یادداشت مشترك با Lega و Fdi امضا می كند تا از Colle علیه “یك دولت اقلیت ، بی لیاقت ، مغرور و بسته كه كشور را به گروگان گرفته است” درخواست كند.

در سنا ، احکام مقدماتی درباره فرمان کوید به نرمی پیش می رود، همچنین به دلیل غایب زیاد و رای گیری برای جابجایی با اختلاف زیادی ، با چراغ سبز اعلام شده توسط Iv ، تصویب می شود. اما اولویت تبدیل اقلیت به اکثریت است.

افق دو ، حداکثر سه هفته است ، با اولین قدم رو به جلو و تولد گروه ها در اسرع وقت. برونو تاباچی ، که در حال حاضر 11 یا 12 عضو بالقوه دارد ، در اتاق کار می کند. در سنا ، گروه جدید می تواند تحت پرچم Maie (9 سناتور بالقوه فعلی ، که می تواند به آنها لوناردو اضافه شود) یا UDC ، که هنوز در را نمی بندد ، متولد شود. شگفتی های دیگر ممکن است از Fi رخ دهد (Minuto ، Vitali ، Tiraboschi ذکر شده است). آنها به گروه جدید نمی پیوندند ، اما حزب دموکرات افزایش می یابد ، اما اکثریت آنها افزایش می یابد ، که باعث می شود رنزی در هر ورود از IV تصمیم گیری کمتری داشته باشد: به او. سناتوری از ریگنانو ، که گروه های پارلمانی را جمع خواهد کرد ، سعی دارد خود را جمع و جور کند و در عدم موفقیت اکثریت شرط بندی کند ، که منجر به استعفای کونته و بازگشت حوا به بازی خواهد شد. اما از دست دادن حداقل سه یا چهار سناتور علاوه بر ننچینی و به همان تعداد نمایندگان در نظر گرفته شده است.

نیکولا زینگارتی می گوید ، پس از اجتناب از “جهش به تاریکی” ، ما باید “بدویم” تا “اکثریت هویت” بدهیم. منابعی از M5s می گویند ، بدون Iv تاخیر دیگری وجود نخواهد داشت. در بازگشت رنزی ، او به وضوح نه تنها پالازو چیگی بلکه Pd را نیز با Gofredo Bettini بست. مدیرعامل Dem یک مسیر دو فازی را با انتصاب احتمالی هیئت مدیره به کشاورزی بلافاصله تصور می کند (ما در مورد Nenchini یا M5 سابق صحبت می کنیم). و سپس یک شیفت گسترده تر. بخشی از Dem و M5s به دنبال Count Ter هستند: از جمله ، ما در مورد آندره اورلاندو در دادگستری صحبت می کنیم ، با Bonafede یا Luciana Lamorgese در خدمات و معاون وزیر در ریاست شورای دموکراتیک. اما راه ترجیحی کونته عدم استعفا باقی مانده است: جابجایی می تواند با تعیین هیئت های چهارم و بسته بندی برخی وزارتخانه ها مانند حمل و نقل و زیرساخت ها و فرهنگ و گردشگری انجام شود. بازی هنوز زنده نیست. همچنین ، طبق گفته آنها ، جلسه دولت كه توسط كنته فقط با Pd ، M5 و Leu برگزار می شود ، موجب سرخوردگی چندین رهبر گروه و “تمایل” بالقوه آنها می شود. گروه های اکثریت پایمال می شوند ، رهبران می خواهند پشت میز بنشینند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *