اوپن استرالیا ، تساوی سنگین برای سینر و برتینی: تمام چالش های ایتالیایی ها

[ad_1]

از 9 ایتالیایی که در اوپن استرالیا شرکت می کنند ، که از روز دوشنبه در ملبورن آغاز می شود ، این جانیک سینر بسیار جوان است که قرعه کشی سنگین ترین مرحله اول را برای او انجام داد. این استعداد 19 ساله از تیرول جنوبی در واقع باید در اولین بازی خود با دنیس شاپوالوف کانادایی روبرو شود، شماره 12 در جهان و یازدهمین بذر اوس اوپن.

برای ماتئو برتینی ، شماره 10 در این رده بندی ، که باید با کوین اندرسون 34 ساله آفریقای جنوبی از ژوهانسبورگ مبارزه کند ، که به رتبه 82 در رتبه بندی سقوط کرد ، اما ده سال برتر تا حدود یک سال قبل ، باید کمی بهتر شود. هنگامی که آسیب مجبور به متوقف شدن است. اندرسون پیشکسوت مسابقات اوس اوپن است ، سه بار به مرحله یک چهارم نهایی رسیده است و حریف موذی تنیسور رومی خواهد بود.

برای فابیو فوگینی ، شماره 17 در جدول رده بندی و 16 در دانه راحت تر: این تساوی باعث شد قهرمان فرانسوی پیر-هوگس هربرت ، 84. در رده بندی جهانی ، برای نهمین حضور خود در ملبورن ، جایی که او هرگز از این مرحله عبور نکرد. دور سوم چالشی متعادل تر برای لورنزو سونگا (شماره 34) ، که با سام کوئری آمریکایی (51) روبرو خواهد شد. این بازیکن 33 ساله کالیفرنیایی برای پانزدهمین بار در ملبورن بازی می کند ، اما هرگز از دور سوم بیرون نیامده است ، با شش بار رسیدن ، آخرین بار در سال 2020. قرعه کشی به جای استفانو تراوالا (71 پوند) برای اولین بار در کار خود با وی با فرانسیس تیافو آمریکایی (ص 62) ، در چهارمین حضور در آوس اسلم ، علیه او مخالفت کرد. تیافو در سال 2019 به مرحله یک چهارم نهایی رسید ، جایی که توسط رافا نادال متوقف شد.

در مورد دیگر آتزوری ها ، مارکو سسیناتو به مصاف مکنزی مک دونالد آمریکایی می رود ، برای سالواتوره کاروزو هنری لائکسونن سوئیسی است و آندرهاس سپپی نوبت به پابلو کوئوا از اروگوئه رسید.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.