اوشن وایکینگ با 422 مهاجر یک بندر از ایتالیا و مالت می خواهد

[ad_1]

تعداد مهاجران ترک مدیترانه در حال افزایش استقبل از ورود آب و هوای بد به منطقه ، انتظار می رود شبانه بین یکشنبه آینده و دوشنبه تا انتظار دارد یک بندر از وایتینگ ایتالیا و اقیانوس مالت با 422 سرنشین تعیین شود.

قایقی با 67 نفر از ملیت های مختلف در آبهای نزدیک لامپدوسا مسدود و نجات یافت. این گروه را به نقطه گرم Impriacola منتقل کردند ، جایی که همه مهاجران در معرض یک تامپون سریع علیه Covid قرار گرفتند. از طرف دیگر ، 55 نفر که در ساعات قبلی به زمین نشست ، به کشتی قرنطینه “Allegra” منتقل شدند که در لنگرگاه جزیره کوچک سیسیل است. در میان 67 نفر عبارتند از: 16 زن؛ 13 خردسال همراه و 8 خردسال بدون همراه (دو نفر زیر 12 سال). با ترک زوآرا ، مهاجران به طور مستقل وارد لامپدوسا شدند. از جمله ملیت ها سودان ، گینه ، مصر ، ساحل عاج ، مالی ، لیبی ، فلسطین هستند.

هنوز هیچ خبری در مورد 130 مهاجر در یک قایق وجود ندارد که دیروز توسط Alarm Phone تجدید نظر شد. در میان آنها «زنان باردار و کودکان وجود دارد. آنها فریاد می زدند ، به وضوح در معرض خطر جدی قرار داشتند. ” همین سازمان غیردولتی از حضور 110 مهاجر دیگر خبر داد که بعداً توسط Ocean Viking نجات یافتند ، در حالی که احتمالاً 30 مهاجر با قایقی که روز گذشته دیده شده ، رهگیری و به لیبی بازگردانده شدند. امروز یک زن باردار با همراهی شریک زندگی خود از کشتی Sos Mediterranee که به دنبال امنیت در مالت و ایتالیا بود ، تخلیه شد: یک هلی کوپتر از نیروهای مسلح والتا آنها را به مالت برد.

از سوی دیگر ، کشتی Open Arms Astral روشن کرد که به منطقه جستجو و نجات می رود. صبح امروز در توئیتر توئیت کرد: “ما همچنان به نظارت ادامه می دهیم ، گزارش هایی از قایق های در معرض خطر از روز گذشته. ما بدون کمک های دولتی به همه حمایت های ممکن در دریا نیاز داریم. ” دیروز استرال قایقی را با 45 نفر کشف کرده بود. آنها سه روز در مدیترانه سفر کرده بودند. این مهاجران از داخل گارد ساحلی ایتالیا به لامپدوسا منتقل شدند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *