اودینزه در بازیابی در روز دهم آتالانتا را با نتیجه 1-1 متوقف کرد

[ad_1]

آتالانتا از برابری فراتر نمی رود بازیابی در بازی دهم سری آ.: برابر اودینزه 1-1 به پایان می رسد. پریرا نتیجه را پیدا کرد ، موریل معمولاً گل تساوی را به ثمر رساند ، اما نراتزوری برای رسیدن به پیروزی کافی نبود که بتواند آنها را به تنهایی و با دور زدن ناپل ، رم و یوونتوس به مقام سوم برساند. دهان تلخ برای تیم گاسپرینی ، در حالی که برای تیم گوتی یک امتیاز طلایی است برای دفع مناطق قرمز در جدول رده بندی.

پرتاب موشک برای میزبانانی که فقط 26 ثانیه بعد از سوت آغاز بازی بلافاصله به لطف آنها پیش افتاده اند شعله پریرا، در فرار از حق و تمسخر گولینی با لمس قسمت بیرونی مهارت دارد. مدتی طول کشید تا الهه دوباره سازماندهی شود و فقط در دقیقه 35 واقعاً به تساوی با Maehle رسید ، که در آن مداخله Musso فوق العاده مشکوک بود.

با این حال ، حدود ده دقیقه بعد ، دروازه بان فریولیس نتوانست کاری در مورد حمله موریل انجام دهد ، که به منطقه نفوذ کرد و تماس نزدیک 1-1 را دانست ، فقط چند دقیقه بعد از یک قسمت بسیار مشکوک در منطقه نرازوری ، به نظر می رسید که گولینی سقوط می کند از پریرا بدون دخالت کالوارس و وار.

در نیمه دوم ، تیم گاسپرینی تلاش کرد تا دور موتور را حتی بیشتر کند ، زاپاتا ، ایلیچیچ و گوسنس نیز وارد زمین شدند تا از کیفیت بهتر و چسبندگی تهاجمی اطمینان حاصل کنند ، اما خطرات بزرگی تقریباً هرگز از واحدهای موسو حاصل نشد. در فینال ، یک گل برای سیگلار به درستی با خطای مداخله گولینی لغو می شود ، سپس در بهبودی کامل اتفاق کمی یا هیچ اتفاقی می افتد. با نتیجه 1-1 در داچیا آرنا به پایان می رسد. AGI

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *