انگلیسی ، آفریقای جنوبی و برزیل: سه نوع Covid که در حال گسترش و ترساندن هستند

[ad_1]

جهان از انتشار انواع ویروس SarsCoV2 هشدار داده شده است و خبر بدی که در روزهای اخیر توسط نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون اعلام شد این است که انزوا در انگلیس نه تنها مسری ترین ، بلکه کشنده ترین مورد شناخته شده تاکنون است.

هشدار گزینه همچنین توسط مجلات معتبر علمی بین المللی مانند Nature و The Lancet راه اندازی شده است. داده های محتوای پیام هنوز منتشر نشده است ، اما جانسون از “برخی از اولین شواهد ثبت شده در این زمینه” صحبت می کند. بنابراین ، “بدترین حالت” می تواند اتفاق بیفتد ، همانطور که توسط سرژیو ابریگنانی ، ایمونولوژیست از دانشگاه ایالتی میلان توصیف شده است. نتیجه این امر در واقع افزایش کلی مرگ و میر در کشورهایی است که این گزینه در آن جریان دارد.

انواع کوویید از آنچه در بدن انسان اتفاق می افتد

ویروس به دلایل زیادی مربوط به نوع جهش می تواند کشنده تر باشد. به عنوان مثال ، برخی جهش ها ممکن است در ایجاد طوفان به اصطلاح سیتوکین مسئول موارد شدید مثر باشند ، یا ممکن است راحت تر به گیرنده های سطح سلول های انسانی متصل شوند ، به سلول های بیشتری برسند و آلوده شوند و در نتیجه شدت بیماری افزایش یابد. بیماری؛ دلیل احتمالی دیگر ، احتمالاً در بین بدترین موارد ، این است که می تواند به طور کامل از آنتی بادی های تولید شده توسط سیستم ایمنی بدن فرار کند: دومی دیگر قادر به از بین بردن ویروس نیست ، که به کار خود در زیر رادار ادامه می دهد.

انواع کوویید و واکسن ، س questionsال

سوال بزرگی در مورد واکسن ها باقی مانده است: آیا آنها همچنان به مخالفت با گزینه ها ادامه می دهند؟ “پاسخ قبلاً در حال جستجو بوده است و براساس آنچه تاكنون منتشر شده است ، واكسنهای Pfizer-BioNTech و Moderna می توانند نسخه انگلیسی را تشخیص دهند. واكسن باید تغییر یابد ، همانطور كه ​​در مورد آنفولانزا وجود دارد” ، اما این عملیات ممکن است و طولانی نخواهد شد.

نسخه انگلیسی

دانشمندان آن را صدا می زنند VOC 202012/01، نسخه انگلیسی برای بقیه جهان. این نسخه رایگان Covid است که در دسامبر سال گذشته شناسایی شد ، حتی اگر مطالعات جدید حداقل سه ماه زودتر از آن ردیابی کنند: حدود سپتامبر.

از آخرین اطلاعات منتشر شده ، به نظر می رسد که حدود 16،800 آلوده به نسخه انگلیسی در انگلیس وجود دارد ، دو هزار نفر دیگر در کشورهای دیگر ثبت می شوند. “در حالی که در آغاز موارد مختلفی را می دیدیم که در یک منطقه یا ساختار معین متمرکز شده اند ، اکنون عفونت های پراکنده را ثبت می کنیم. شیوع محدودتری وجود ندارد: این انواع در همه جای قلمرو رخنه کرده اند.” Liborio Stupia ، مدیر آزمایشگاه ژنتیک مولکولی – آزمایش Covid-19 در دانشگاه Chieti ، در مورد گزینه های موجود در Abruzzo و اولین عفونت های مجدد اظهار نظر کرد. به گفته استوپیا ، وضعیت Guardiagrele ، یک شهر 9000 نفری در منطقه Chieti با حدود 40 عفونت به دلیل نسخه انگلیسی ، “نمی تواند یک مورد منفرد باشد ، بلکه یک وضعیت نمادین یک پدیده گسترده تر است. “

نسخه آفریقای جنوبی

نسخه Covid از آفریقای جنوبی از نظر علمی نامگذاری شده است 501.V2 “از Sars-CoV-2، و در اوایل ماه اکتبر شناسایی شد. به نظر می رسد که در آفریقای جنوبی خیلی سریع شروع به گسترش کرده است. نگرانی ها در این باره وجود دارد ، همانطور که کارشناسان در مجله Nature در وب سایت خود متذکر می شوند: به عنوان مثال بسیاری از آنها نگران سرعت انتشار نسخه آفریقای جنوبی هستند و می ترسند که این امر می تواند از اثر بخشی واکسن ها بکاهد و باعث عفونت مجدد شود. و بر اساس این گزینه ، همچنین از انگلستان ، مت هنكاك ، وزیر بهداشت ، در چند ساعت گذشته ترس علمی را نیز برانگیخته است ، كه تأیید نشده است ، اما این احتمال وجود دارد كه نسخه آفریقای جنوبی مقاومت بیشتری در برابر واكسن های موجود نشان دهد ، تا “50٪” در مقایسه با سویه اصلی عفونت.

نسخه برزیلی

نسخه برزیلی (B.1.1.28) و گزینه دیگری ، هنوز نامشخص ، مظنون به دلیل افزایش موارد در فرانسه است. استفانی سلماسو از انجمن اپیدمیولوژیک ایتالیا گفت ، در حال حاضر ، ماسک ها ، فواصل و بهداشت همچنان محافظت اصلی در برابر انواع ویروس SarsCoV2 هستند.

وی گفت: “وجود انواع ویروس کرونا کاملاً مورد انتظار بود: انواع ویروس می توانند در هر زمان رخ دهند” و احتمال مشاهده و گسترش آنها متناسب با تعداد موارد است. به این دلیل که هرچه ویروس شیوع و تکثیر بیشتری داشته باشد ، احتمال وقوع خطاهایی به اصطلاح جهش در روند تکثیر بیشتر است. مهم است که آنها را شناسایی کنید و گسترش آنها را کنترل کنید. به همین دلیل ، لانست امروز همچنین فراخوان ارتقا the مجموعه توالی های ژنتیکی ویروس SarsCoV2 را که در طی چند روز توسط محققان در سراسر جهان آغاز شده است ، به اشتراک گذاشت. یک برنامه برای اقدامات هماهنگ و هماهنگ نیز مورد نیاز است: تنها به این طریق ، مجله می نویسد ، می توان امیدوار بود که سرعت آن را کاهش داده و از گسترش بیشتر انواع ویروس کرونا ، به ویژه نسخه انگلیسی ، جلوگیری کند.

انواع آن به لطف فاضلاب کشف می شود

تعیین توالی ژن ویروس Sars-Cov-2 در فاضلاب ممکن است برای تشخیص انواع ویروسی جدید قبل از شناسایی با تعیین توالی بالینی خاک مفید باشد. گفتن اینکه این یک مطالعه انجام شده توسط دانشگاه کالیفرنیا است که در مجله علمی mBio منتشر شده است.

محققان RNA را مستقیماً از فاضلاب جمع آوری شده از محله های شهرداری در منطقه خلیج سانفرانسیسکو تعیین توالی کردند تا ژنومهای Sars-Cov-2 کامل و تقریباً کامل را تولید کنند. محققان دریافتند که ژنوتیپهای ویروسی اصلی موجود در فاضلاب با ژنومهای شناسایی شده در فعالیت بالینی یکسان است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.