انقلاب لیبرو گراسی 30 سال پیش در جورنال دی سیسیلی آغاز شد

[ad_1]

دقیقاً سی سال از آن زمان می گذرد چربی آزاد، یک کارآفرین نساجی که علی رغم خود به یک نماد ضد حمله تبدیل شده است ، این پیام را به جورناله دی سیسیلی اعتماد کرد ، که در آن او صریحاً اعلام کرد که هرگز تسلیم کسی نمی شود که از او برای حفاظت پول می خواهد. برای جشن سالگرد ، جیانکارلو مک آالوزو آن روز انقلابی را در صفحات غرفه های GDS به یاد می آورد و یاد تاجر را که بعداً توسط گروهک کشته شد گرامی می دارد.

“باجگیر عزیز …”

لیبرو گراسی نوشت: “من می خواستم به سیاه نمایی ناشناخته خود هشدار دهم ، برای نجات تماس های تلفنی تهدیدآمیز و هزینه خرید فیوز ، بمب و گلوله ، زیرا ما قادر به کمک نیستیم و خود را تحت حمایت پلیس قرار داده ایم.” من این کارخانه را با دستان خودم ساخته ام ، تمام عمر کار کرده ام و قصد تعطیلی ندارم … اگر 50 میلیون را پرداخت کنیم ، آنها با درخواست پول بیشتر ، هزینه ماهانه ، به دفتر برمی گردند ، دستور تعطیلی فروشگاه برای مدت کوتاهی صادر می شود زمان. به همین دلیل ما به نقشه بردار Anzalone نه گفتیم و به همه مانند او نه خواهیم گفت. “

مثال تنها

این امتناع الگویی از رفتار ، ثبات و تعهد بود. اما همچنین حکم اعدام وی. اتفاقی که پس از آن در 29 آگوست 1991 اتفاق افتاد. بالاخره در آن سال ها ساخت Libero Grassi کار آسانی نبود. صنعتگران چهره خود را برگرداندند و حتی دادگستری نشانه هایی از دست کم گرفتن رسوائی را نشان داد. در تاریخ 28 مارس 1991 ، قاضی لوئیجی روسو در کاتانیا به اتهام درگیری خارجی در انجمن مافیایی ، به اصطلاح “شوالیه های کار” را تبرئه کرد. دادستان ارتباط خود را با رئیس Santapaola با این استدلال که رشوه هایی که به قبیله داده می شد در صورت لزوم پرداخت می شود ، توجیه کرد. تصمیمی که گراسی آن را رسوا دانست. وی اظهار داشت: “برعکس ، حکم قاضی روسی الگوی رفتاری واقعی به کارآفرینان پیشنهاد می کند: پرداخت مافیا. و کسانی که من را دوست دارند در عوض سعی در طغیان دارند » مرگ در کمین آنها بود.

“خوشبختانه امروز دیگر چنین نیست. او می گوید ، پدر من مجبور به انتخاب چنین اقدامی صریح بود آلیس گریس – در تلاش برای تکان دادن وجدان. امروزه ، کسانی که می خواهند پول حمایتی را تقبیح کنند ، می توانند این کار را با خیال راحت و بدون ریسک مورد حمایت انجمن ها انجام دهند. اگر این اتفاق افتاده باشد ، به لطف اوست. ” دختر کارآفرین ، به همراه برادرش ، در مدارس و مکانهایی که از آنها دعوت شده بود ، ارزشهایی را که باعث الهام گرفتن پدرشان و همچنین مادرشان شده بود ، پرچم این مبارزه را با افتخار حمل کردند. امروز ، آلیس یک فروشگاه مبلمان پارچه مطابق با یک سنت خانوادگی بسیار طولانی اداره می کند. اما به عنوان مثال ، او دوست دارد که م institutionsسسات در تصمیم گیری های خود سریعتر ، با ادغام کمتری در بوروکراسی ، که گاهاً موفق به از بین بردن زیباترین پروژه ها می شود ، باشند. مانند کسانی که در پارک به نام پدرش در ساحل جنوبی نامگذاری شده اند. وی گفت: “ما هنوز در مورد بحث احیا ثابت قدم هستیم.” در این مرحله همه چیز در دست منطقه است. واقعیت این است که شما نمی توانید این همه وقت را برای انجام کارها هدر دهید. هر 29 آگوست ، وعده های زیادی در کلمات و بسیاری وجود دارد حسن نیت ، اما با گذشت این تاریخ ، دیگر ما در مورد آن صحبت نمی کنیم … ».

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *