انقلاب برای شماره های مالیات بر ارزش افزوده ، از قبل پر شده است

[ad_1]

انقلاب شماره مالیات بر ارزش افزوده همچنان ادامه دارد. پس از تازگی مطلق کمک فنرها ، با تولد “Iscro” ، غرامت فوق العاده برای درآمد و تداوم عملیاتی، و معافیت از مشارکتهای تأمین اجتماعی به لطف سال سفید ، که همزمان در قانون بودجه تصمیم گرفته شد ، برای مشاغل آزاد ، اعلامیه از پیش پر شده نیز می رسددر حال حاضر به طور گسترده ای استفاده می شود ، اما فقط توسط کارمندان.

آژانس درآمد برای مدتی پس از توزیع فاکتور الکترونیکی روی آن کار کرده و در سال 2021 تصمیم گرفت آزمایشات خود را با هدف افزایش ساده سازی و دیجیتال سازی روش ها آغاز کند. اولین پروژه هایی که به طور مستقل توسط دولت آماده شده اند ، از مارس برای عملیات انجام شده از 1 ژانویه سال جاری در دسترس خواهند بود و تا 30 آوریل قابل اعتبار یا ادغام هستند. در سال های مالیاتی 2021 و 2022 ، مدیر ارنستو ماریا روفینی توضیح می دهد ، بیش از 2 میلیون مpدی شامل این مالیات می شوند.

بنابراین ، برای معاملات مالیات بر ارزش افزوده که از ابتدای سال جاری انجام شده است ، آژانس درآمد نمایندگان مالیات بر ارزش افزوده را به طور آزمایشی در یک منطقه ویژه وب سایت خود با پیش نویس اسناد خاصی ارائه می دهد: ثبت فاکتورهای خرید اعلامیه های پرداخت دوره ای و اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده سالانه.

روفینی توضیح می دهد: “با توجه به تدریج سال مالیاتی 2021 و 2022 ، تقریباً 2.3 میلیون نفر از 4 میلیون مpدی که اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده را ارائه می دهند ، شامل می شوند.” اشخاصی که رژیم مالیات بر ارزش افزوده عادی را اعمال می کنند و پرداخت سه ماهه مالیات بر ارزش افزوده را انتخاب کرده اند ، یعنی پیش نویس ثبت های ماهانه به طور مداوم با داده های فاکتور الکترونیکی ارسالی به آژانس ارسال می شود تا به شماره های مالیات بر ارزش افزوده امکان دسترسی به پروژه های فعلی ، بررسی و احتمالاً داده های دریافتی را داشته باشد.

برای ثبت های مربوط به سه ماه اول 2021 ، پروژه های آماده شده تا ماه مارس ارسال می شود: پرداخت کننده مالیات بر ارزش افزوده به پیش نویس ثبت نام برای ماه های ژانویه ، فوریه و مارس 2021 دسترسی خواهد داشت و تا 30 آوریل 2021 زمان خواهد داشت ، توسط آژانس درآمد برای تأیید اعتبار یا ادغام ثبت های مربوط به سه ماهه اول 2021 ANSA به طور مفصل توضیح داده شده است

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *