اندی موری مثبت برای کرونا ویروس ، اوپن استرالیا در معرض خطر شماره 1 سابق است

[ad_1]

شرکت شماره یک سابق جهان در مسابقات اوپن استرالیا ، اندی موری پس از مثبت شدن آزمایش انگلیس در Covid-19 ، مورد تردید است.. این تنیسور اسکاتلندی 33 ساله مجبور شد 36 ساعت آینده با پرواز چارتر به ملبورن برود ، اما در عوض مجبور شد در خانه خود در لندن در قرنطینه و انزوا بماند.

با این حال ، گفته می شود که موری که از سلامتی خوبی برخوردار است ، همچنان اطمینان دارد که در فرصتی دیگر اجازه سفر بی خطر را خواهد داشت و بنابراین به ملبورن می رود ، یک تورنمنت گرند اسلم که پنج بار او را دیده است. در حرفه خود Biolympian ، یک برنده دو بار ویمبلدون ، هفته گذشته دقیقاً ATP را در Delray Beach کنار گذاشته بود تا خطرات ناشی از پرواز فرامنطقه ای به فلوریدا را به حداقل برساند.

مسابقات Open Australian استرالیا از 8 فوریه در پارک ملبورن آغاز می شود ، سه هفته پس از تاریخ سنتی ، به دلیل همه گیری ویروس کرونا و بازیکنان باید قبل از انجام یکی از 15 پرواز چارتر که توسط برگزار کنندگان مسابقات برگزار می شود ، یک تست منفی انجام دهند. 25٪ ظرفیت آنها برای استرالیا.

پس از حضور ، ورزشکاران باید یک سری آزمایشات را برای مطالعه کوید طی قرنطینه 14 روزه در ملبورن قبل از گرند اسلم پشت سر بگذارند. موری پس از سقوط به جایگاه 122 در رنکینگ جهانی ، یک وایلد کارت دریافت کرد تا مستقیماً به قرعه کشی اصلی برود. موری به دلیل آسیب دیدگی دائمی لگن و تعلیق پنج ماهه مسابقات به دلیل مراقبت های پزشکی فوری توانست در سال 2020 هفت مسابقه رقابتی انجام دهد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *