انتقال به سیسیل و ورود از خارج از کشور ، قوانین: از پد سریع به قرنطینه

[ad_1]

شما می توانید از خارج از کشور به سیسیل برگردید و با آخرین دستور رئیس جمهور منطقه سیسیلی که می آیند کنترل برای مسافرانی که به جزیره می رسند کنترل می شود.

در حال انتقال از منطقه دیگر

ممنوعیت ورود و خروج به قلمرو منطقه ای ، ممنوعیت دسترسی و خروج از شهرداری خود ، به استثنای نیازهای کاری اثبات شده ، شرایط ضروری و دلایل بهداشتی. ممنوعیت جابجایی ، با پای پیاده یا با وسایل عمومی یا خصوصی ، در شهرداری ، به استثنای نیازهای اثبات شده کار ، برای خرید غذا و نیازهای اساسی ، به دلایل بهداشتی.

ثبت نام لازم است

شما باید در سیستم عامل ثبت نام کنید: www.siciliacoronavirus.it.

بافر مولکولی

شما باید در سیستم عامل ثبت نام کنید و نتیجه منفی حاصل از سواب مولکولی کرگدن حلق در 48 ساعت قبل از ورود به سیسیل داشته باشید. با کلیک بر روی دکمه قرمز “بازگشت به سیسیل” می توانید صفحه ثبت نام را باز کنید. پس از ثبت نام ، یک ایمیل و پیام کوتاه با کد امنیتی ارسال می شود که برای اطمینان از هویت شما باید در صفحه بعدی وارد شود.

بافر سریع

اگر فرد برگشت کننده نتوانسته است سواب مولکولی را انجام دهد ، می تواند به یک سیستم پیشرانه مخصوص (اگر با هواپیما به مکانی که در فرودگاه ها ایجاد شده است برسد) برود تا سواب آنتی ژن سریع را انجام دهد. در صورت موفقیت ، او به مولکولی تحویل داده می شود و توسط سیستم بهداشت منطقه ای تحویل می شود. در صورت منفی بودن ، می توانید به خانه خود بروید ، به شما توصیه می کند که تجهیزات محافظ شخصی خود را نگه دارید ، از تماس با اشخاص ثالث خودداری کنید و پس از پنج روز دوباره سواب آنتی ژن بگیرید. در صورت تمایل ، می توانید با هزینه شخصی خود ، به یک آزمایشگاه مجاز بروید و یک سواب مولکولی انجام دهید ، با این تعهد که خود ساختار به اداره پیشگیری از Asp دارای صلاحیت منطقه ای اطلاع دهد.

عایق امانت دار

هر کسی که هیچ یک از مراحل فوق را دنبال نکند ، موظف است 10 روز در خانه در انزوای امانتداری قرار گیرد و این موضوع را به پزشک عمومی ، متخصص اطفال و یا ASP مربوطه اطلاع دهد.

چه کسی از مقررات مستثنی است

مسافران و کسانی که جزایر را در روزهای بلافاصله قبل از خود برای سفر به قلمرو ملی برای مدت کمتر از چهار روز ترک کرده اند ، از مقررات جدید مستثنی هستند.

کسانی که از انگلستان می آیند

Dpcm جدید این مصوبه را از 9 ژانویه تا 5 مارس تمدید می کند: شما فقط در صورتی می توانید وارد ایتالیا شوید / دوباره وارد شوید که قبل از 23 دسامبر 2020 در ایتالیا اقامت داشته باشید یا کاملاً نیاز داشته باشید. بافر منفی مضاعف (قبل از عزیمت و هنگام ورود) و انزوای امانت دارانه ای وجود دارد.

چه کسی از برزیل می آید

وزیر بهداشت ، با مصوبه 16 ژانویه 2021 و لازم الاجرا حداقل تا 31 ژانویه 2021 ، دستور توقف ترافیک هوایی از برزیل و ممنوعیت ورود به ایتالیا را برای همه کسانی که از برزیل می آیند یا 14 روز قبل اقامت / ترانزیت کرده اند اقدام به ورود به ایتالیا کرد. در حال حاضر هیچ استثنایی وجود ندارد.

وقتی قرنطینه است

قرنطینه “برای افرادی که در طی چهارده روز قبل از ورود به ایتالیا اقامت یا ترانزیت کرده اند ، در کشورهایی که در لیست D قرار دارند (استرالیا ، ژاپن ، نیوزیلند ، جمهوری کره ، رواندا ، سنگاپور ، تایلند)” ارائه می شود. حتی بدون علامت ، “آنها مسیر را از نقطه ورود به قلمرو ملی یا از نقطه نزول از خط مورد استفاده برای ورود به ایتالیا به خانه یا محل اقامت که در آن دوره نظارت بهداشتی و انزوای امانتداری منحصراً توسط وسیله نقلیه خصوصی انجام می شود ، انجام می دهند” سرانجام ، “آنها تحت نظارت سالم و انزوای امانتداری برای مدت چهارده روز در خانه یا محل اقامت مشخص قرار می گیرند.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *