انتظار می رفت که 13 کتاب را به غلط مورد استفاده قرار دهد ، مارچلو دلوری در ناپل تبرئه شد

[ad_1]

وی به همدستی در اختلاس در ارتباط با سوisa استفاده از 13 جلد سرقت شده از کتابخانه ژیرولامین در ناپل متهم شد. اکنون اولین بخش کیفری دادگاه ناپل (رئیس جمهور پلیکیا) – با فرمول “واقعیت وجود ندارد” – سناتور سابق Forza Italia ، مارچلو دل اوتری ، را تبرئه کرد.
بازرسان ناپلیتی خواستار صدور حکم هفت ساله شده بودند.

کتابهای موردنظر توسط مدیر سابق کتابخانه ماسیمو مارینو د کارو به دل اوتری تحویل داده شد. وكلاي فرانچسكو چونزه و كلاوديو بوتي ، وكلاي سناتور سابق ، گفتند: “ما بسيار خرسنديم ، زيرا ما توانسته ايم نشان دهيم كه دل اوتري با انتصاب د كارو به عنوان مدير ارتباطي ندارد.” سناتور سابق از اصل این کتاب های اهدایی دی کارو اطلاع نداشت. “

تحقیقات ، که در ناپل متولد شد ، با مصادره 40000 جلد کتاب از سناتور سابق ، در میلان نیز عواقبی به همراه داشت و پس از آن ، وی پس از رسیدگی به پرونده علیه خود بازگشت. تحقیقی که مالکیت قانونی این مجلدات توسط Dell’Utri را ثابت کرد.

تحقیقات ناپلیات ناشی از اظهارات رئیس کتابخانه ، ژیرولامینی دی کارو ، است که می گوید شش کتاب به سناتور سابق تحویل داده است. دل اوتری که توسط پلیس قضایی رسید ، شش کتاب به علاوه هفت کتاب دیگر را تحویل گرفت که آنها را به عنوان هدیه ماسیمو مارینو د کارو ثبت کرد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.