انتخابات در سان بیاجیو پلاتانی ، ترمستیا اتنو و ویتوریا: پرونده علیه آنتیمافیا آرس

[ad_1]

جلسه کمیسیون بررسی و نظارت بر پدیده مافیا و فساد در سیسیل در تاریخ 2 فوریه از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود ، انتخابات در شهرداری ها برای مافیای منحل شد، و همچنین تحقیق در مورد دارایی های توقیف شده و مصادره شده در منطقه. مارکو زامبوتو مشاور خودمختاری محلی در میان مهمانان بود.

همین دیروز شورای منطقه این کار را کرد دستور به تعویق انداختن نظرسنجی ها را در بهار سال آینده برای شهرداری های ویتوریا داد، در استان راگوسا ، و سان بیاجیو پلاتانی، در منطقه آگریجنتو. در دو شهرداری که برای مافیای منحل شده اند ، رای گیری در روز یکشنبه 2 مه ، برای دور اول و یکشنبه 16 مه برای رای گیری انجام می شود.

در هفته های اخیر ، منطقه سیسیلی نیز به یک فرمان ملی مبنی بر به تعویق انداختن مهلت انتخابات 20 مه در شهرداری هایی که به دلیل مراقبت های پزشکی فوری توسط مافیای منحل شده اند ، پیروی کرده و بدین ترتیب دوره کمیساریا تمدید شده است. آنها نیز باقی می مانند تاریخ انتخابات در شهرداری ترمستیری اتنو را تأیید کرد، در استان کاتانیا ، برای یکشنبه 14 و دوشنبه 15 مارس تعیین شده است ، همانطور که قبلا توسط یک قانون منطقه ای تصویب شده توسط ارس تعیین شده بود.

در مورد انتخابات سطح دوم اعضای منتخب کنسرسیوم رایگان شهرداریها و شهرهای پایتخت ، تاریخ 28 یکشنبه و 29 مارس انتخاب شد. پرونده تعلیق ، که قبلاً “بدون اقدام رسمی” گزارش شده بود ، همانطور که نلو دیپاسوال ، معاون ارس دل پد و نامزد شهردار ویتوریا ، فرانچسکو آیهلو گزارش داد ، منجر به این شده است که دو نفر از آنها در معرض دادستان راگوسا قرار بگیرند و توسط وزیر راگوسا مورد بازجویی قرار گیرند. پارلمان حزب دموکرات ، کارملو میشلی.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *