امروز و فردا مدارس در پالرمو تعطیل است ، اما بله به پدر: از روز دوشنبه در سیسیل چه اتفاقی می افتد؟ سه فرضیه

[ad_1]

مدارس تعطیل ، تمام فعالیت ها در مجتمع های مدارس ممنوع است ، اما هیچ محدودیتی در آموزش از راه دور وجود ندارد. به دنبال مصوبه ای که عصر امروز توسط شهردار لئولوکا اورلاندو امضا شد ، دو روز هرج و مرج برای دانش آموزان ، خانواده ها و معلمان در پالرمو انجام شد.

مدارس تعطیل

این مقررات نیاز به تعطیلی امروز و فردا کلیه مدارس به ترتیب و درجه در منطقه شهرداری دارد ، از جمله کودکان و کودکان. اما پس از اعلام این خبر ، شهرداری مجبور شد دو یادداشت دیگر برای روشن شدن برخی از موارد مصوب ارسال کند. اولی تصریح کرد که با این اقدام انسداد کلیه فعالیت ها در مدارس ایجاد شده است ، اما مورد دوم توضیح داد که پدر منع نشده است.

در عرض چند ساعت سه بار آزاد شد ، در حالی که هرج و مرج بین مدارس و خانواده ها به وجود آمد. برای تشدید احساس ناامنی ، این فرضیه نیز وجود دارد که تعلیق در مدارس ، نه تنها در پالرمو ، بلکه در کل سیسیل ، قابل تمدید است.

مدارس در پالرمو به مدت دو روز بسته شدند ، دستورالعمل اورلاندو پس از افزایش عفونت ها

روز دوشنبه مدارس سیسیل چه اتفاقی می افتد؟

س stillال هنوز پاسخی ندارد ، فقط برخی فرضیه ها است. همانطور که دیروز رئیس جمهور نلو موسومچی توضیح داد ، هدف منطقه رعایت اقدامات ملی است. بنابراین ، محتمل ترین فرضیه این است که دانش آموزان دبیرستانی فقط پس از پایان ماه به کلاس برمی گردند ، در حالی که مدارس ابتدایی و متوسطه اول و مهد کودک ها باز خواهند ماند.

CTS:

اما بعد از اینکه کمیته علمی فنی روز گذشته گزارشی را از منطقه درخواست کرد منطقه قرمز را برای سه هفته ایجاد کند و دروس حضوری (با کمک پدر) حتی برای مدارس ابتدایی و متوسطه را به حالت تعلیق درآورد ، هیچ چیز مسلم نیست. از طرف دیگر ، هیچ توقفی برای مدارس نوزادان اعمال نمی شود.

فرضیه سوم نیز وجود دارد که پیش بینی می کند در روز دوشنبه هفته پدر کودکستان ها به جای دبستان و متوسطه باز شود و سپس در 18 ژانویه به کلاس برگردند ، در حالی که برای دبیرستان ها هنوز باید تا پایان ماه برای درس صبر کنید. رو در رو. این تصمیم باید امروز ، پس از جلسه حکومت نظامی Musumeci گرفته شود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.