اما و الساندرا آموروسو با هم: “من هرگز تسلیم نشدم”

[ad_1]

بعد از بیش از 10 سال دوستی صمیمانه ، شغلی موازی ، رشد هنری و شخصی ، اما و الساندرا آموروسو دنیای خود را متحد کردند و برای اولین بار آهنگی منتشر نشده را با هم خواندند: یک تکه قلب (تهیه شده توسط دردوست ، که آهنگ را نیز با داوید پترلا نوشت) ، در تاریخ 15 ژانویه ظاهر شد.

“چندین سال است که اراده انجام یک آهنگ با هم در هوا وجود دارد – می گوید اما – اما قطعه قلب از روی یک انتخاب غریزی متولد شد: او احساس نیاز به راه اندازی مجدد سال 2021 را با احساس خوش بینی سالم احساس کرد. من به دردوست زنگ زدم ، تمام افکارم را که او و پترلا به موسیقی و کلمات ترجمه کردند ، به او منتقل کردم. سپس آن را برای آلساندرا از طریق واتساپ ارسال کردم و برای او نوشتم: این آهنگ ماست ، فکر نمی کنم بتوانید به من نه بگویید.

الساندرا آموروسو می افزاید: “و من واقعاً نمی توانستم آن را انكار كنم.” وقتی به آهنگ گوش می دادم ، یاد گفتگوی بین من و او افتادم. یك قطعه قلب فقط یك عنوان نیست ، بلكه حقیقت است. ” این ترانه تقابل دو زن ، دو دوست دختر ، با دو مسیر و شخصیت متفاوت است ، اما همیشه به نام احساسات و ریشه های مشترک آنها. با این حال ، صدای آنها جمع می شود تا بر شخصیت و تنوع آوازی آنها تأکید کند. در متن ، جستجوی راه درست برای تجربه احساسات به روشی معتبر ، از عشق کسی به خود شروع کنید.

این دو هنرمند که هر دو در نیمکت های مدرسه آمیسی دی ماریا دی فیلیپی (جایی که الساندرا در سال 2009 برنده شد ، اما در سال 2010) متولد شدند: “وقتی یاد می گیرید خود را دوست داشته باشید ، به طور خودکار یاد می گیرید که حتی به اطرافیان خود نیز عشق ورزید. “و او خوشحال است ، در پایان دو” دخترش “با هم.” و فکر می کنم دیگران قبلاً شکافی برای نزدیک شدن به من پیدا کرده اند. “

الساندرا توضیح می دهد: “در طول این سال گذشته ، ما چیزهای زیادی یاد گرفتیم که با خود باشیم ، تنها باشیم و با انعکاس خود در آینه کنار بیاییم.” و شاید آن خودخواهی سالم را یافته ایم که به ما اجازه می دهد خود را در اولویت قرار دهیم. این دو هنرمند آپولی ضبط یا تورهای مشترک را در آینده رد نمی کنند ، اما در حال حاضر ، “بیایید به آنچه امروز انجام می دهیم فکر کنیم.”

زیرا این دوتایی انتقام نیز است: “وقتی آنها فکر می کردند ما فقط یک پروژه استعدادیابی هستیم ، ما تحمل کردیم و جنگیدیم ، ضبط کردیم پس از ضبط ، کنسرت بعد از کنسرت. ما اینجا هستیم تا این را هم به عنوان زنان ، به عنوان دوستان و به عنوان هنرمندان بگوییم. ، آگاه از اینکه چه مقدار کار پشت کار است “. و سپس اما شروع به حفاری می کند: “من بسیاری از رکوردهای پلاتین را در اطراف می بینم ، اما تعداد کمی عرصه وجود دارد.” ما همچنین درمورد آنها به عنوان میهمان در جشنواره بعدی در سانرمو صحبت می کنیم ، اما آنها اطمینان می دهند “هیچ کس به ما چیزی نگفته است” و اضافه می کنند که “ما هرگز تسلیم درخواست ها نشده ایم. و این مرحله همان مرحله است ، که ما احترام و تحسین زیادی برای آن داریم. اما – آنها شدیداً تأكید می كنند – این ترانه برای محاسبه متولد نشده است ، برعكس ، در زمانی به وجود آمد كه هیچ كسی انتظار چیزی از ما نداشت و شركتهای ضبط ما از آن اطلاعی نداشتند. هر آنچه خواهد آمد از این پس خواهد آمد. “

شامل سانرمو (که آنها در سال 2012 با هم انجام دادند ، زیرا اما در آن مسابقه داد و الساندرا مهمان شب دوئت ها بود). به ویژه ، اما می خواهد رئیس جشن های 10 ساله ای که قرار بود در سال 2020 میلادی سقوط کند را با یک بیماری همه گیر کامل ببندد. “من نمی توانم پروژه را به نصف رها کنم: من آن را به عنوان یک مختارنامه شکسته تجربه می کنم. من هر کاری که لازم است انجام می دهم تا دوباره پخش زنده را شروع کنم و آلبوم Fortuna را جایی که شایسته آن است ، بدهم. و الساندرا می تواند در هر تاریخی که بخواهد باشد. از 29 ژانویه قطعه قلب همچنین در نسخه وینیل محدود در 45 دور در دقیقه در وب سایت Universal Music Italia در دسترس خواهد بود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *