الیسا ایزواردی به وریسیمو: “سالوینی؟ من او را خیلی دوست داشتم ، اما قلبم آماده پذیرش است”

[ad_1]

“با ماتئو نتیجه نگرفت: ما نیز از هم جدا شدیم.” الیسا ایزواردی داستان عاشقانه خود را با ماتئو سالوینی تعریف می کند ، که توسط سیلویا توفانین در وریسیمو مصاحبه کرده است. “من رنج کشیدم ، این همیشه یک شکست است: مهم نیست چه کسی می رود و چه کسی می ماند. من خیلی دوستش داشتم ، 5 سال فوق العاده. من فقط بعد از 3 سال خاطرات خوبی دارم. گریه نکردم ، برای زمان متابولیسم احترام قائلیم. “

ایزواردی همچنین به سلفی معروفی که در شبکه های اجتماعی با سالوینی منتشر کرده است برمی گردد: “من کار اشتباهی نکرده ام.” او به توفانین می گوید که او تنهاست ، “اما قلب من آماده پذیرش است. گاهی اوقات من ساکت می شدم ، در طول این 3 سال نمی خواستم. من نمی خواستم با مردم ملاقات کنم: من آماده نبودم. تا کنون فقط دوستی ها ، قلب من چیز دیگری است “. او اعتراف می کند که دوست دارد مادر شود.

او در دره كونئو ، دختر پدر و مادر جدا شده به دنیا آمد و از 3 سالگی با مادرش زندگی می كرد. در سن 16 سالگی ، او به رم رفت و در سال 2000 در میس ایتالیا میس سینما شد. فابریزیو فریتزی از نزدیکترین افراد به وی بود: “من اولین پیام” شانس “را پس از پیوستن به بهشت ​​دریافت کردم.” Unomatina در طی سونوگرافی نمایشی دریافت که در تارهای صوتی پولیپ وجود دارد. موفقیت بزرگ در سال 2008 ، هنگامی که او به طور موقت جایگزین آنتونلا کلریچی در Prova del cuoco در رایونو شد. در سال 2013 ، داستان عاشقانه با ماتئو سالوینی آغاز شد که 5 سال به طول انجامید و نتیجه گیری آن با انتشار پستی در اینستاگرام اعلام شد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *