الکسی ناوالنی به روسیه بازگشت و دستگیر شد

[ad_1]

الکسی ناوالنی به روسیه بازگشت. همانطور که قول داده شده بود. و مأموران هسته عملیاتی سازمان تعزیرات فدرال ، طبق برنامه او را به دروازه گذرنامه فرودگاه شرمتیوو بردند. بنابراین غیر از هواپیماربایی پرواز در آخرین مایل (که باید در ونوکوو فرود می آمد) هیچ شگفتی وجود ندارد.

“این خانه من است ، خوشحالم که اینجا هستم.”او اندکی قبل از دستگیری به اینترنت یکپارچه گفت. “من نمی ترسم ، و شما نباید ترسید.” خلاصه اینکه روز ناوالنی ، پنج ماه پس از مسمومیت ، به روشی آشنا برای شاهزاده مخالفان روسی به پایان رسید ، که اکنون با اطمینان به سرزمین خود وارد زندان ها می شود. با این حال ، بسته به پیشرفت اوضاع در روزهای آینده ، ممکن است روز یک روز میدانی باشد. در هواپیمای پرواز پیروزی (پیروزی ، به روسی) ، که از برلین به پرواز درآمد ، علاوه بر الکسی و همسرش جولیا ، ده ها روزنامه نگار بودند که هر مرحله از مشهورترین زوج شبکه روسی را به طور مستقیم پخش می کردند. “پسر ، برای ما مقداری ودکا بیاوری: ما به خانه می رویم” ، جولیا قبل از بلند شدن در ویدئویی که در اینستاگرام همسرش منتشر شد (بیش از 2 میلیون بازدید در چند ساعت) شروع به کار کرد.

در ونوکووو ، گروه بزرگی از طرفداران منتظر آنها بودند – حدود 300 نفر – به علاوه یک گروه خوب از همکاران و دوستان (از جمله برادر اولگ). مقامات هشدار داده بودند که “دایره پایانه ورود” را تحمل نخواهند کرد و این کار را کردند. پلیس با تجهیزات ضد شورش تعقیب هواداران و رسانه ها را آغاز كرد – “فاشیست ها!” – مردم را فریاد زدند – سپس وی مشهورترین افراد را به دور ناوالنی (از جمله وكیل لیبوف سوبول ، و همچنین خود اولگ) به داخل كامیون ها انداخت. طبق سازمان غیردولتی OVDinfo ، حداقل 60 نفر توسط پلیس متوقف شدند. اما از آنجا که تعداد انگشت شماری از افراد غیرقابل کاهش در واقع در جلوی ترمینال اردو زده اند (باعث -25 درجه در یک شب قطبی) ، ظاهراً کسی تصمیم گرفته است زندگی خود را ساده کند. و او دستور پرواز ناوالنی را داد تا در شرمت یوو فرود آید. واقعیت این که چیزی در گلدان در حال جوشیدن است ، از مسیر عجیب جت توصیف شده توسط سایت ردیابی محبوب Flightradar24 مشخص شد.

مرحله فرود تقریباً توسط 500000 کاربر مشاهده شد ، تا حدی که Flightradar24 خود با شک و تردید به افراد مشکوک توئیت کرد (این تعداد زیادی است). منتظر مسافران ، نه انگشت ، بلکه شاتل. الکسی ، جولیا و تیم خبرنگاران به نقطه اول صعود کردند و به سمت ترمینال D حرکت کردند ، جایی که ناوالنی در چند قدمی مرز یک کنفرانس مطبوعاتی بداهه برگزار می کرد. شما می خواهید این را ببینید … اما نه ، نقشه مطابق انتظار پیش رفت ، لحظاتی بعد ، وقتی پلیس آن را در حین کنترل مسدود کرد. FSIN در یادداشتی فشرده گفت: “الکسی ناوالنی به علت تخلفات متعدد مشروط به حبس تعلیقی محکوم شد و در تاریخ 29 دسامبر 2020 به لیست تحت تعقیب اضافه شد.” “وی اکنون تا زمان صدور رای دادگاه بازداشت خواهد شد.” که می تواند بیش از سه سال زندان برای او داشته باشد. ناوالنی دستان خود را روی ترمینال D. قرار داد ، با این حال ، والدینش شکایت دارند که وکیلش پس از دستگیری نمی تواند او را دنبال کند و فعلاً نمی داند کجاست. و) البته ، در حال حاضر بازی در صورت امکان ، برای او حتی برای کرملین نیز دشوارتر می شود ، که خطر تبدیل شدن صلیبی ضد فساد به چیزی مانند نلسون ماندلا به سس روسی را دارد.

جولیا پس از کنترل گذرنامه گفت: “من از آمدن شما بسیار ممنونم. آنها به قدری از الکسی می ترسند که امشب تقریباً همه پروازها به مسکو را فلج کرده اند ، فقط به دلیل مردی که به وطن خود بازگشته است.” “مهمترین چیز امروز الکسی است که گفت: نترس.” اولین اعتراض ها از اروپا عصر انجام شد. چارلز میشل رئیس شورای اتحادیه اروپا دستگیری ناوالنی را “غیرقابل قبول” خواند و خواستار آزادی فوری وی شد. در حالی که لیتوانی پیش از این پیشنهادی را برای تحریم های جدید اروپا علیه مسکو ارائه داده است. رسیدگی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.