المپیک: شادی در میان آتزوری ها برای جیکوبز و تمبری ، مهمانی برای پیتزولاتو در فیومیچینو

[ad_1]

هنگامی که شاتل درست قبل از سه صبح در دهکده المپیک به مقابل ساختمان ایتالیا رسید ، گروه کرها شروع به کار کردند: تقریباً همه آنجا بودند ، از کارلو مورناتی ، رئیس ماموریت بازی ها ، برای دیدار با بار طلا. هزینه ورزش ایتالیا بیشتر از فورت ناکس است. در واقع ، مارسل جیکوبز و جانمارکو تمبری از ماشین پیاده شده و گروه کرها برای آنها کف می زد. و در آغوش گرفتن ، زیرا ورزشکاران حاضر ، بسیاری از تیم های ملی بسکتبال و والیبال ، عکس را می خواستند ، هر کدام به طور دقیق در “جفت” با مدال. طولانی ترین آغوش بین دو مدال طلا بود و بازیکن والیبال Zaitsev ، “لمس” ، تعیین می کند که چه کسی آنجا بود.
تامبری و جیکوبز یک کیسه لباس برای مسابقات داشتند ، بازیکن والیبال حتی به عنوان یک باربر هتل عمل می کرد و همه چیز را در اتاق خود حمل می کرد. یک تماس ویدیویی سریع برای مصاحبه نهایی ، پس از آن جیکوبز و تامبری ، که هنوز شام نخورده بودند ، به سفره خانه روستا منتقل شدند ، که خوشبختانه 24 ساعته باز است. و در آنجا ، باز هم تشویق حضار برای این دو نفر ، که بعداً به اتاقهای خود بازگشتند ، اما در ساعت 6 در توکیو هنوز بیدار بودند و برای خلاص شدن از آدرنالین ، احساسات خود را در شبکه های اجتماعی “ارسال” کردند. امروز ، حدود 19 در توکیو (12 در ایتالیا) ، با فاصله 10 دقیقه ، مشابه مسابقات ، مراسم اهدای جایزه آن دو برگزار شد.

این بالاترین لحظه افتخار ایتالیا در بازی های المپیک خواهد بود و علائم آن صبح امروز مشاهده شده است: همه کسانی که دارای اعتبار ایتالیایی هستند از تعریف و لبخند برخوردار می شوند. و اگر ژاپنی ها آنها را با مجموعه ای از تعداد زیادی کمان همراه کردند ، آنقدر از صمیم قلب بودند که تقریباً کسانی که آنها را دریافت کردند شرمنده شدند.

اما این مهمانی نه تنها در دهکده المپیک ، بلکه در کف زدن در فرودگاه فومیچینو برای نینو پیتزولاتوی سیسیلی ، که به ایتالیا بازگشت ، نیز برگزار می شود. “خوشحالم: کمی تلخی در دهانم وجود داشت ، اما ما مدال را به خانه بردیم. حتی سرد ، من تأیید می کنم که صحیح است که 210 را امتحان کنیم و هدف بلند داشته باشیم ، ما خیلی مدال گرفتیم. کلمه “حل کردن” بخشی از واژگان من نیست ، یا ما ضربه بزرگ یا برنز را انجام دادیم. این خوبه. من همیشه از آن حمایت می کنم ، اما هرگز مانند امروز ؛ این فقط یک نقطه شروع است “.
با پیتزولاتو ، دارنده مدال برنز المپیک در توکیو در وزنه برداری ، دسته 81 کیلوگرم ، همچنین DT Sebastiano Corbu ، تکنسین ها Pietro Roca و Gonario Corbu و دبیرکل Fipe Francesco Bonincontro ، سرپرست تیم Azzurro. دو مدال آور دیگر المپیک ، میرکو زانی و جورج بوردینیون ، بلکه کل تیم ملی ایتالیا ، تیم ، بستگان ، دوستان ، طرفداران و رئیس فیپ آنتونیو اورسو از آنها استقبال کردند. اورسو گفت: “تعادل استثنایی است ،” اگر فکر کنیم آخرین باری که ایتالیا در وزنه برداری سه مدال کسب کرد در سال 1924 بود ، اما آن زمان 15 مدال بود. امروز ما 196 کشور فعال هستیم. ما 5 ورزشکار را به بازی ها آوردیم ، 3 مدال ، 9 رکورد ایتالیایی ، ثبت رکورد جهانی جوانان ، اولین کشور اروپایی برای نتایج و ششم در جهان. اکنون ما به پاریس فکر می کنیم. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.