افتتاح مدارس در سیسیل بیش از 600 پیاده روی اضافی برای حمل و نقل عمومی

[ad_1]

بیش از ششصد پیاده روی اضافی در اطراف جزیره ، بیش از سیصد اتوبوس دیگر نیز با کمک مجوزهای NCC ، تاکسی ها و اتوبوس های تور ، که به طور مناسب توسط شرکت ها ترتیب داده شده است ، راه اندازی شدند.

اینها خدمات اضافی ایجاد شده برای حمل و نقل ایمن جمعیت مدارس است در نه استان سیسیل از دوشنبه ، 8 فوریه ، روزی که دانش آموزان دبیرستان به کلاس برمی گردند ، البته 50 درصد. درصد این خدمات که کار خواهند کرد بین 15 تا 20 درصد بودجه مربوط به درسهای شخصی با 75 درصد خواهد بود. در هر صورت ، هرگونه نیاز اضافی به حمل و نقل ، می تواند بلافاصله توسط شرکت های حمل و نقل عمومی محلی جبران شود ، به عنوان بخشی از تقویت کلی خدمات در هر 9 استان جزیره.

مارکو فالکونه ، مشاور منطقه ای در امور زیربنایی و حمل و نقل ، گفت: “با توجه به بازسازی نسبی مدارس ،” با سهم اصلی بخش ها ، م institسسات و بازیگران حمل و نقل عمومی در سیسیل ، دولت موسومچی یک طرح پشتیبانی اضطراری برای تحرک دانش آموزان و ایمنی بهداشتی برای کودکان ، خانواده ها و مدارس ما. طی چند هفته گذشته ، از طریق مباحث فنی متعدد و با همکاری کمیسر روبرتو لاگالا ، با تکیه بر رهبری با فضیلت رئیس پیشین و در دسترس بودن شرکتهای حمل و نقل عمومی محلی ، یک مطالعه دقیق از نیازهای ارضی هر استان را آماده کرده ایم.

نمایندگان دانش آموزان “به رسمیت شناختن نیازهای جمعیت مدرسه ، که به طور گسترده توسط همه گیری آزمایش شده است ، شرکت می کنند. ما برای اطمینان به خروج سریع سیسیل از شرایط اضطراری Covid-19 ما از اجتماعات اجتناب می کنیم و وسایل حمل و نقل عمومی را مطابق با مسافت های امن ترتیب می دهیم. AGI

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *