اعداد عزیز و ناشناخته در مجلس: چه کسانی رأی دادند و چه کسانی مخالف

[ad_1]

ماریو دراگی هنوز زمین را ترک نکرده و رایزنی ها با طرفین فقط از فردا آغاز می شود. اما برای تولد دولت وی ، تعداد بیشتری نسبت به تعداد اصلی مورد نیاز است ، که در حال حاضر اکثریت مجلس یا سنا را تضمین نمی کند.. در Montecitorio ، رای مثبت ، با حمایت مسلم Fi ، 250/260 بود: 93 از Pd ، 91 از Fi ، 28 از Iv ، 4 از Action ، 15 از Centro Demo Demo ، 4 از Maie ، 4 از اقلیت ها ، 12 نفر از Nci. در حال حاضر ، لو بین 7 از هنر تقسیم شده است. 1 ، که مطلوب تر به نظر می رسد ، و 5 برای چپ ایتالیایی ، که اکنون با وزیر نیکولا فراتوانی بسته شده است. طبق گزارش های پارلمان ، 3-4 رای از میستو باید به آنها اضافه شود. بنابراین ، حدود 55 رأی اکثریت که 316 رأی است ، از دست می رود.

اگر M5 ها (191 نماینده) ، که اکنون بدون منفعل هستند ، حرکت کنند ، بسیاری تغییر خواهند کرد ، تمام یا حداقل بخشی ، یا اگر سرانجام لیگ (131) تصمیم به حمایت از دولت بگیرد. فرض بر این است که Fdi با 33 نماینده خود در مخالفت باقی خواهد ماند ، شاید رای ممتنع. سازندگان پل برای M5 در حال حاضر کار می کنند ، با خروج امیلیو کارلی از جنبش و مشارکت در همکاری که توسط جورجیو تریدزینو آغاز شد ، معاون “ماده” جنبش را تا حدودی تسهیل کرد.

این دو می توانند به عنوان یک کاتالیزور برای اجماع در مورد دولت جدید در هر دو اتاق عمل کنند. در سنا ، آرا safe امن 139 رای بود: 35 رای از Pd ، 18 از Iv ، 52 از Fi ، 10 اروپایی ، 52 از Fi ، 7 از خودمختاری ، 17 از 22 از گروه مخلوط. همچنین رأی گیری شامل سناتورهای مادام العمر Cataneo ، Segre و Monti می شود ، در حالی که Rubia ، Piano و Napolitano برای مدتی رای نداده اند.

در این سناریو ، 22 رأی برای اکثریت مطلق 161 رأی وجود ندارد. اگر همه یا حداقل برخی از سناتورهای 92 M5 نظر خود را تغییر داده باشند یا اگر اتحادیه با 63 سناتور خود تصمیم به حمایت از دولت بگیرد ، یک سناریو متفاوت است ، با این تفاوت که دولت می تواند از 19 سناتور Fdi چراغ سبز دریافت کند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *