اعتماد شدید به دولت ، از امروز کونته در تلاش است تا اکثریت را افزایش دهد: این همان چیزی است که اکنون اتفاق می افتد

[ad_1]

گشت مسئولین برای گونگ آشکار می شود. Lello Ciampolillo ، عضو سابق M5S و ریكاردو ننچینی از Italia viva با تشكر از محافظه كاران سناتورها پس از ساعت 10 شب دوباره به رأی گیری قرار گرفتند. این دو سناتور در صحن علنی بیرون آمدند و آرا in را به نفع کونته به 156 رساندند تا بتواند با خیالی آسوده آهی بکشد و سعی کند حتی بدون اکثریت مطلق برود.

اما Ciampolillo و Nencini می توانند اولین کسی باشند که امروز به اکثریت پیوستند. نخست وزیر جوزپه كنته گفت: “ما در حال تقویت آن هستیم.” اما بازی او سخت است. امروز می توان اجلاسی را برای بررسی وضعیت برگزار کرد. و این امکان وجود دارد که ، همیشه در طول روز ، کونته به کول برود.

در آنجا نخست وزیر می تواند تمایل خود را برای تقویت اکثریت اعلام کند. یک مشت روز خواهد بود. زمان غلبه بر رأی برای انحراف و رأی تازه سازی ، که در آن – در حال حاضر – دولت می تواند روی مرکز چهارم و راست حساب کند.

نخست وزیر جوزپه کونته امروز در مجلس سنا

حرکت سیامپولیو و ننچینی همچنین به افزایش حاشیه اطمینان کمک کرد ، که در پالازو ماداما به 156 رسید ، که 5 رای کمتر از اکثریت مطلق 161 است. از نظر عددی ، با این حال ، Iv همچنان تعیین کننده است. و متئو رنزی از سالن وسپا نوید یک جنگ را می دهد.

نخست وزیر پیشین با بیان اینکه برای یک دولت وحدت ملی آماده است گفت: “آنها باید ما را آسفالت می کردند ، اما شماره ندارند. به نظر من روشن است که ما در مخالفت هستیم” ، اما اطمینان داد که متحد راست میانه نخواهد بود. بازی جدید شطرنج بین کونته و رنزی در واقع از قبل آغاز شده است. و نخست وزیر در یک دوراهی قرار دارد: برای جلوگیری از آخرین درخواست توسل به FI ، او فقط می تواند هنگام تماشای UDC به دنبال خالی کردن Iv باشد. عملیاتی دشوار اما غیرممکن. سناتور رنسیانو اوژنیو کومینچینی هشدار داد: “اگر این نتیجه نیفتد ، من به مخالفت نمی پردازم.”

للو سیامپولیو

در اواخر عصر ، یک واقعیت وجود دارد: “سازندگان” کمتر از امیدهای کونته تعداد و درک بیشتری دارند. Ciampolillo و Nencini این کار را در آخرین لحظه انجام دادند ، اگرچه آنها در هر دو “تماس” در اتاق دادگاه غایب بودند. آنها با بیان اینکه وقت رأی دادن ندارند از خود دفاع کردند و سپس رئیس جمهور کازلاتی بازیابی کرد که 5S سابق در ساعت 10:14 بعد از ظهر ظاهر شده بود و اعلام پایان رأی یک دقیقه بعد بود. اعتراضات و درگیری در سالن اجتناب ناپذیر بود. شگفتی های دیگر دو طرفدار این نیرو بود: ماریا روساریا روسی و وفادار آندره کاوزین. تبر FI بلافاصله علیه آنها راه اندازی شد: “آنها خارج از حزب هستند: رأی دادن با دولت در این مورد وجدان نیست” ، معاون رئیس جمهور آنتونیو تاجانی گفت.

ماتئو سالوینی

در حزب رنزي ، جدا از اشك هاي ننچيني و غيبت مارينو به دليل كويد ، او تا كنون از اين كار راي ممتنع داشته است. دولت همچنین در میان حاشیه های مختلط به اجماع رسیده است ، گروهی که در مجموع 29 سناتور از اجزای مختلف در Palazzo Madama دارند. به طور خاص ، 7 نفر از گروه Autonomie (به رهبری Pieferdinando Casini) ، 5 جنبش ایتالیایی در خارج از کشور که به عنوان Gregorio De Falco (M5 سابق) و Sandra Lonardo (FI سابق) یا “ورود مجدد” فرار کردند مانند توماسو چرنو ، که در حال بازگشت به حزب دموکرات ، “تختخواب” ای است که یک سال پیش از آن خارج شد. به آنها سناتورهای زندگی ماریو مونتی ، لیلیانا سگر و النا کاتانئو اضافه می شوند. فرانچسکو کاستیلو و سناتور مادام العمر کارلو روبیا.
حزب دموکرات ، که تاکنون خود را به سخنرانی از طریق “منابع” حزب محدود کرده است ، پس از اقدام رنزی از “جهش ناگوار به تاریکی” صحبت کرد و دوباره بر ضرورت “شروع مجدد اقدامات دولت” تأکید کرد. دم دمزی رفته است. اوضاع برای نمایندگان مجلس رنزسی متفاوت است. M5S ، همراه با آلفونسو بونافده ، تأکید می کند که پس از دو رای اعتماد ، “اکثریت جایگزین” وجود ندارد. اما این اکثریتی است که باید افزایش یابد.
درخواست جدید لوئیجی دی مایو از سازندگان ، “هرکسی که سیاست را به روشی جدی بفهمد ، تاریخ خواهان مشارکت وی است. ما آنجا هستیم.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *