اعتماد به کونته از مجلس جلب می شود: 321 رأی موافق ، 27 عضو پارلمان اروپا رای ممتنع دادند

[ad_1]

اتاق اتاق با 321 رأی موافق ، 259 رأی مخالف و 27 رأی ممتنع به نفع دولتدر مورد قطعنامه ای که اکثریت پیرو نخست وزیر جوزپه کنته ارائه کرده اند. رأی گیری با تماس تلفنی و با رای گیری آزاد انجام شد. همه 27 نماینده ثبت شده در Italia Viva در اتاق رای ممتنع دادند. این را مرکز مطبوعاتی ایتالیا ویوا اعلام کرد.

با این وجود اعتماد به نفس در خانه نقطه شروع خوبی است برای جوزپه کونته ، از رأی گیری سنا به بعد ، جاده بالا خواهد رفت. این یک اسلالوم خواهد بود که در طی آن رئیس دولت باید با ترسهای پنهان شده در اکثریت بازگشت انتخابات و بازسازی دولت که قبلاً به آن موظف شده است ، مقابله کند ، که ممکن است شامل آن باشد و شاید کمتر هم باشد. نسخه جدید در Palazzo Chigi: رفتن به Cole به عنوان یک استعفا برای زنده کردن تعداد. در حقیقت ، اگر نخست وزیر برای استعفا به كیرینال می رفت ، وقت و مكانی را برای جلب اکثریت درخواست می كرد ، رئیس دولت نمی توانست كمك كند اما پس از بررسی وجود نیروهای سیاسی مشورت كند ، سپس به او یک کار تحقیقاتی بدهید. نخست وزیر در ساعاتی زندگی می کند که سرنوشت او با احتیاط تعیین خواهد شد.

اعداد سنا نمی توانند او را اذیت کنند و هدف از بی اهمیت بودن Italia Viva در حال حاضر کمی کمتر از مدینه فاضله به نظر می رسد. در واقع ، در استراتژی نخست وزیر ، حداکثر هدف در پالازو ماداما این است که شکاف بین اعتماد و آرا of مخالفان ، بیش از 18 واحد ، یا تعداد سناتورهای ایتالیا ویوا را پر کند. اما اگر از یک سو ، تماس های تلفنی با “تمایل” به پایان نرسیده باشد ، از طرف دیگر ، در آینه بازی بین مرکز و رنتزیان برای حفظ سهام بسیار بالا ، قیمت آن می تواند نخست وزیر باشد. و بعد از بالا بردن سپر خود در دفاع از کونته ، در راهروهای Montecitorio بیش از pentastella ، او تعجب کرد که آیا بحث واقعاً ایده خوبی است: “بنابراین خطر بازگشت به رای است.”

بحران دولت ، رنزی:

کونته سعی خواهد کرد بازی خود را در یک مسیر دو برابر انجام دهد: وضعیت هوا و برنامه بهبودی ، که طبق درخواست های اروپا باید تا پایان فوریه آماده شود. فراتر از مذاکرات در مورد بازسازی و برنامه ، او تلاش خواهد کرد تا از جنبه های مختلف – از محتوا گرفته تا ترکیب گروه کاری که اتحادیه اروپا به نوعی می خواهد – از برنامه بهبود و پایداری ، که در آن مجلس یک گشوده روشن و . نخست وزیر استطاعت پیشینی را ندارد تا بازگشت اعضای چهارم را رد کند.

“نه” او در واقع تقریباً منحصراً متوجه ماتئو رنزی است. كنته در سخنراني خود با مونتچيتوريو تعمداً ترجيح داد كه از او نامي نبرد ، اما انتظار مي رود فردا در كاخ ماداما سخنراني وي نسبت به نخست وزير سابق تندتر باشد. یک منبع آگاه از این اتاقها گفت: “کونته از خط مشی نهادی خود پیروی کرد. او از رنزی دعوت کرده بود که وزرا را کنار نگذارد ، و توضیح داد که حوا نمی تواند به دولت برگردد ، و حرکت رنزی یک پارگی بود ، یک حذف ، خیلی قوی بود.” پالازو چیگی. او در Aula Conte نیز سعی می کند یک سیر سیاسی خاص را دنبال کند. این ائتلافی است که علاوه بر M5S ، Pd و Leu و مرکز نیز شامل می شود. و در این “من کار خود را انجام می دهم” ، نخست وزیر به نوعی تعهد سیاسی اول شخص را تحریک می کند ، که ملغمه ای به ائتلاف می دهد. اگر نزول به میدان نباشد ، ما به آن نزدیک هستیم.

در نهایت ، این تمایل برای جایگزینی ماشین Rencian با مساحت متوسط ​​، اما از طبیعت متفاوت است. حوزه ای که ، کونته در بخشی از سخنان خود به آن اشاره می کند و به نظر می رسد تقریباً مربوط به دوران پنج گانه است ، شامل لیبرال ها ، مردم گرایان و سوسیالیست ها است. و اینکه اروپا گرایی و اقیانوس اطلس به عنوان ستاره های قطبی وجود دارد. به حدی که نخست وزیر در پاسخ به اشاره به “اکثریت اورسولا” ، از همگرایی میان برنامه خود و برنامه بایدن حمایت کرد و تلاش کرد انگیزه ضد حاکمیتی بیشتری به برنامه خود بخشد. این یک عمل جاه طلبانه و هنوز نتایج نامشخص است. با استفاده از برنامه: برای جان بخشیدن به تغییر ساختار بدون استعفا ، کونته باید وزرای مربوطه را “متقاعد کند” که استعفا دهند ، که ممکن است هرگز این اتفاق نیفتاده باشد. به همین دلیل ، گزینه Conte-ter به خطر می افتد که تنها راه نمایش برتر باشد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *