اعتصاب 40 کارگر در پالرمو-آگریژنتو ، بدون حقوق در نوامبر و دسامبر

[ad_1]

امروز اعتصاب 40 کارگر درگیر در تعمیر بزرگراه پالرمو-آگریجنتو کارمندان دو پیمانکار ، کنسرسیوم Palermo Agrigento Scarl و Asfalti Italiani ، که از Bolognetta scpa و Anas هستند. کارگران دو ماه معوقه ، نوامبر و دسامبر می خواهند.

دبیران استانی Fileia ، Filka و Feneal ، در Villafrati ، همراه با کارگران ، قبلاً نگرانی های خود را در مورد خطرات انعقاد قرارداد ابراز کرده و خواستار تضمین های دقیق ، به ویژه در مورد پرداخت ها شده اند. وزیر امور خارجه Fillea Kgil Palermo Piero Seraulo ، وزیر امور خارجه Filka Chisl Palermo Trapani Francesco Danese و وزیر Feneal Will Tirenica Messina Palermo Salvatore گفت: “همانطور که می خواستیم نشان دهیم ، کسی هنوز فکر می کند که کار بدون کارگر کار می تواند توسط کارگران انجام شود.” گلوله

صبح ، اتحادیه ها با Bolognetta scpa تماس گرفتند ، که طبق کد تدارکات عمومی ، مسئولیت پرداخت حقوق کارگران پیمانکاران را به طور مشترک و جداگانه عهده دار است. این شرکت آماده مداخله بود.

“از بحث هایی که امروز صبح با این شرکت داشتیم ، به ما اطمینان دادند که باید فوراً ماه اول دو ماه پرداخت شود. حتی اگر مراقبت ما از مدیریت سایت ساختمانی دست نخورده باقی بماند ، که – به یاد می آوریم – از سال 2012 آغاز شد و باید در طی 1200 روز تحویل داده می شد. پس از 10 سال ، این حیاط هنوز آینده روشنی را در افق خود نمی بیند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *