اعتصاب به قبایل آگریجنتو و تراپانی ، حمله رعد اسا با 23 دستگیری: دو افسر پلیس و یک وکیل

[ad_1]

رئیس مافیا و رئیس شرم در تحقیقات DDA از پالرمو شرکت کنید ، که امروز منجر به 23 دستگیری شد. تحقیقات مربوط به خانواده های مافیایی Agrigento و Trapani است و توسط دادستان پالرمو ، فرانچسکو لو ووی ، پائولو گویدو ، دادستان دادستان و دادستان های Geri Ferrara ، Claudio Camilleri و Gianluca De Leo ، انجام می شود.

تحقیقات همچنین در مورد a بازرس و دستیار رئیس پلیسمتهم به دخالت خارجی در یک انجمن مافیایی ، دسترسی غیرمجاز به سیستم رایانه ای و افشای اسرار رسمی و وکیل. مظنونان به روش های مختلفی نسبت به مافیا ، اخاذی ، کمک های سنگین و واکنش نشان دادند.

اجلاس سران در دفتر وکالت

به مدت 2 سال ، ر bossسای مافیا از استانهای مختلف سیسیلی در دفتر یک وکیل از Canicatt met ملاقات کردند ، آنجلا پورچلو، امروز در رعد و برق کارابینییر دل راس در سلول فارغ التحصیل شد.

محققان دریافتند كه این فرد متخصص ، یكی از اعضای مافیا ، یك نقش اصلی را در كوزا نوسترا ، سازماندهی اجلاسها ، ایفای نقش مشاور ، مشاور و الهام بخش بسیاری از فعالیتهای قبیله ها بر عهده داشته است. با اطمینان خاطر توسط وکیل در مورد عدم امکان شنود در دفتر خود ، روسای مناطق Canicattì ، خانواده Ravanusa ، Favara و Lika ، وفادار سابق رئیس Bernardo Provenzano از Villabate و رئیس جدید Stidda معلوم شد طبق به تحقیقات و وقایع مربوط به Cosa Nostra.

صدها ساعت رهگیری ترتیب داده شد ، پس از آنكه كارابینی ها ماهیت واقعی جلسات را در حین تحقیقات فهمیدند ، به محققان اجازه داد كه ساختار قبیله ای ، پویایی باند را روشن كنند و آنها را به طور زنده ، از صدای جنجالی اوباش از سراسر سیسیل ، تاریخ و سیر تکاملی. یک بینش گرانبها که منجر به شناسایی شخصیتهای ناشناخته محققان و ر bossسای باستانی شد که هنوز هم فعال هستند.

عامل تحریک قتل لیواتینو در بالای استیدا

در منطقه مافیایی ، Canicattì Stidda دوباره سازماندهی شد و در اطراف چهره های دو مادام العمر که موفق به کسب نیمه آزادی شدند ، دوباره جمع شد. به طور خاص ، آنتونیو گالئا ، یکی از رئیسان مافیایی که به عنوان عامل تحریک ترور قاضی روزاریو لیواتینو شناخته شده است ، از پاداش هایی که در برخی موارد به کسانی که به حبس ابد محکوم شده اند ، برای بازگشت به کار در منطقه و احیای Stidda استفاده می کند که شکست خورده به نظر می رسید.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *