اعتراض ریستوری ، صاحبان اتوبوس های توریستی در رم: “دولت به ما کمک جدی خواهد کرد”

[ad_1]

سیصد اپراتور کرایه اتوبوس تور با 100 اتوبوس یدک کش صبح امروز در رم جمع می شوند و یک هیئت بزرگ از قبل تحت وزارت دارایی است (که علی رغم بحران دولت ، Dl Ristori جدید تهیه خواهد شد). این گروه از کارآفرینان می خواهند در فرمان جدید با “کمک به توقف کار آشکار و ناپایدار ، از 23 فوریه 2020 برای کل بخش” ، گنجانده شوند.

مائوریتزیو رجینلا ، رئیس انجمن مربیان 2020 گفت: “در اینجا ما آماده امضای پخش هستیم ،” شرکت های ما از 23 فوریه بسته شده اند ، زیرا سفرهای مدارس توسط dpcm ممنوع است و ما از آن زمان کار نکرده ایم (به جز برخی از نقل و انتقالات مشتریان در فرودگاه ها در ماه اوت) “. علی رغم تعطیلی کامل ، این دسته هرگز به دلیل اقدامات ضد انسداد آسیب دیده از نظر اقتصادی شناخته نشده است، و به مدت 11 ماه همان کمک را به کسانی که 30 روز توقف تولید داشتند اعطا کرد.

رجینلا توضیح داد: “من نماینده هیئت سیسیلی هستم.” در تلاطم حداقل فرصت مناسب برای ما ، شهروندان و کارآفرینان ».

بخش اتوبوس های توریستی شامل بیش از 25000 اتوبوس در گردش با بیش از دو و نیم میلیارد گردش مالی است. برآورد ارائه شده توسط ISFORT در مورد 30،000 کارمندی صحبت می کند که قبل از همه گیری با یک قرارداد پایدار در بخش کار می کردند. امروزه ، این گروه برای جلوگیری از تعطیلی و از دست دادن شغل ، طراوت مناسب می خواهد.

برای مثال ، در حالی که برای اتوبوس های روباز ، که سالانه 30 میلیون یورو فاکتور می گیرند ، 40 میلیون یورو برای اتوبوس های لوکس توریستی اختصاص داده می شود ، فقط 50 میلیون در برابر گردش مالی که بیش از دو و نیم میلیارد است. هیئت همراه سندی را آورده است – كه امیدوار است بتواند آن را در طی روز به وزارت تحویل دهد – كه در آن می خواهد: یك صندوق غیر قابل استرداد ، محاسبه شده بر اساس ضررهای واقعی گردش مالی برای كل سال. اعتبار مالیاتی که استهلاک ناوگان را جبران می کند. قصد بازپرداخت سود تعلیق وامها را دارد.

این جلسه توسط سناتور آلساندرو آلفیری و معاون وزیر دارایی آنتونیو میسیانی افتتاح شد که متعهد شدند از هیئت معترضین استقبال کنند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *