اسکی: کریستوفرسن اسلالوم را در شامونیکس برنده شد ، رزولای آبی هفتم

[ad_1]

آخرین اسلالوم ویژه مردان قبل از مسابقات جهانی کورتینا به زبان نروژی صحبت می کند d’Ampezzo ، که یکشنبه هفته آینده با مراسم افتتاحیه آغاز می شود. هنریک کریستوفرسن ، یکی از متخصصان کوته فکر در دومین پیروزی فصل پس از پیروزی مادونا دی کامپیگلیو و بیست و سومین دوره حرفه ای خود ، در مسابقه شامونیکس پیروز شد.

در گرمای دوم ، که با یک مسیر خراب مشخص شده و با سوراخ های زیادی مشخص شده است ، اسکی باز اسکاندیناوی با 28 سنت قبل از Ramon Zenhausern سوئیسی قرار گرفت. برای پایان دادن به سکو یک سوییسی دیگر ، ساندرو سیمونت موفق شد از موقعیت سی ام صعود کند ، که در وسط مسابقه اشغال شده است ، و از اولین تعداد شروع گرمای دوم استفاده کند.

شرایط خوب پیست باعث شد تا دو آتزوری بتواند مسابقه را در جمع ده تیم برتر ببندد: جولیانو رازولی با تاخیر 1 “29 از کریستوفرسن هفتم شد و مانفرد مولگ در 1” 8 “هشتم شد 31 خوب برای بهبود از جایگاه بیست و هفتم پس از گرما در صبح. الکس ویناتزر ، تنها پسری که در این فصل به سکوها رسید (سومین بار در مدونا دی کامپیلیو قبل از کریسمس) ، در رده سیزدهم با 1 “56 قرار گرفت. جام جهانی مردان قبل از جام جهانی در کورتینا در Garmisch -Partenkirchen متوقف می شود: در این شهر غول پیکر برای روز جمعه و فرود روز شنبه برنامه ریزی شده است. فردا در Garmisch ابر غول زنان در ساعت 10.50 صبح آغاز می شود ، امروز به دلیل مه به تعویق افتاد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *