اسپرانزا فرمانی را در مورد توزیع آنتی بادی های مونوکلونال امضا می کند

[ad_1]

«براساس شهادت آژانس دارویی ایتالیا و نظر شورای عالی بهداشت ، که من همین الان دارم فرمانی را امضا کرد که اجازه توزیع فوق العاده آنتی بادی های مونوکلونال را می دهد. بنابراین ، همراه با واکسن ها ، یک فرصت دیگر برای مبارزه با Covid 19 داریم ». وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا در فیس بوک نوشت.

به دنبال مجوز بازاریابی ، AIFA تصریح کرد که انتخاب “روشهای تجویز آنتی بادی مونوکلونال ، و همچنین تعریف جنبه های سازمانی خاص ، ممکن است به مناطق جداگانه واگذار شود.

کمیته علمی فنی Aifa همچنین به جنبه های سازمانی درمان توجه می کند و به ویژه تأکید می کند که تزریق وریدی داروها باید به مدت 60 دقیقه (به دنبال آن 60 دقیقه مشاهده دیگر) در شرایطی که امکان مدیریت سریع و مناسب همه بیماران را فراهم می کند ، انجام شود. واکنشهای جانبی بر اساس این ملاحظات ، “ضمن اشاره به وجود هنوز شواهد مقدماتی اثر – نظر CTS را بخوانید -. در نظر گرفته شده است که داروهای فوق الذکر (با تأیید در دسترس بودن واقعی آنها) می توانند از طریق یک روش فوق العاده و ارزیابی مجدد مداوم بر اساس شواهد جدید موجود ، ورود آنتی بادی های مونوکلونال جدید یا سایر داروها و هرگونه تصمیم گیری شده توسط EMA “.

تهیه آنتی بادی های مونوکلونال

با این حال ، “نیاز مطلق به دستیابی به شواهد علمی جدید که ارزیابی واضح تری از ارزش بالینی آنتی بادی ها و شناسایی جمعیت بیمار را که می تواند بیشترین سود را از آنها ببرد ، فراهم می کند.”

به ویژه ، “از آنجا که این داروها در حال حاضر نمی توانند به عنوان استاندارد مراقبت در نظر گرفته شوند ، کمیسیون معتقد است که ادامه آزمایشات مداوم و راه اندازی آزمایشات بالینی جدید ، از جمله آزمایش های مقایسه ای ، ضروری است”. به همین منظور ، CTS یادداشت می کند ، “اعتقاد بر این است که مطالعات مستقل تبلیغ شده توسط آژانس در این ارتباط منبع بسیار مفیدی از شواهد اضافی خواهد بود.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.