استون مارتین پس از 60 سال ، وتل و استول پشت فرمان به فرمول 1 برمی گردند

[ad_1]

نام استون مارتین پس از شش دهه به شبکه استارترهای فرمول یک بازگشت. تیم فرمول یک استون مارتین برای اولین بار در مسابقه ملبورن استرالیا در تاریخ 21 مارس ظاهر می شود و این بازگشت به یک سطح تک نفره برای این خودروساز لوکس است.

پس از موفقیت این برند انگلیسی در سری های مختلف اتومبیل در سال های اخیر ، از جمله پیروزی در 24 ساعت لمانز ، اکنون زمان آن است که استون مارتین به فرمول 1 متعهد شود.

وی گفت: “فرمول 1 یک سکوی بسیار قدرتمند است.” لارنس استرول، مدیر عامل استون مارتین لاگوندا – که نقشی اساسی در استراتژی استون مارتین و مسیر تکاملی شرکت بازی خواهد کرد. این یک ورزش کاملا جهانی با مخاطبان زیادی است که به اعتقاد ما می تواند به برند بیشتر کمک کرده و مطلوبیت آن را در سراسر جهان بیشتر کند. استون مارتین قبلاً در بالاترین سطح مانند 24 ساعته لمانز در مسابقات اتومبیلرانی بین المللی موفقیت بزرگی کسب کرده است و اکنون این فرصت را داریم که صفحه جدیدی در کتاب های تاریخ بنویسیم. این یک چشم انداز بسیار هیجان انگیز برای هر کسی که عاشق مارک استون مارتین است ، برای طرفداران فرمول 1 و برای خود این ورزش است.

سفر این تیم به شبکه در تمام کانال های رسانه های اجتماعی تیم فرمول یک استون مارتین و یک وب سایت کاملاً جدید نمایش داده خواهد شد. در ماه فوریه ، این تیم از ماشین و ماشین F1 2021 خود رونمایی خواهد کرد. سباستین وتل و لنس استرول قهرمان چهار دوره فرمول یک پشت فرمان خواهند بود..

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *