از یکشنبه نارنجی سیسیل ، اما مناطق قرمز ممکن در خطرناک ترین شهرداری ها: قوانین جدید در اینجا آمده است

[ad_1]

به غیر از شگفتی ها ، از یکشنبه سیسیل منطقه قرمز را ترک می کند و دوباره نارنجی می شود. بنابراین ، تمام فروشگاه ها دوباره بازگشایی می شوند و دیگر محدودیتی برای جابجایی در شهرداری خودشان وجود ندارد.

امروز ، منطقه در انتظار ارزیابی هفتگی وزارتخانه است ، که باید کاهش محدودیت ها را فراهم کند ، اگرچه امکان ایجاد مناطق قرمز جدید بر اساس داده های مقررات خاص برای رئیس جمهور منطقه وجود دارد.

قوانین در منطقه نارنجی

منطقه نارنجی به شما امکان می دهد آزادانه در داخل شهرداری خود و بین شهرداری های با حداکثر 5000 نفر و در 30 کیلومتری حرکت کنید ، به استثنای مراکز استان ها ، اما فقط بین 5 تا 22. یا ضرورت

در سیسیل ، به استثنای محدودیتهای اضافی که Musumechi تصمیم گرفته است ، بازدید از دوستان و بستگان باید مجدداً مجاز باشد ، اما نه بیشتر از یک بار در روز در شهرداری خود ، بین 5 تا 22 و فقط 2 نفر ، علاوه بر زندگی نامطلوب زندگی مشترک یا افراد زیر سن قانونی 14 سال.

مراکز خرید در تعطیلات آخر هفته ، تعطیلات و قبل از تعطیلات تعطیل است ، اما داروخانه ها ، داروهای دارویی ، مراکز بهداشتی ، فروشگاه های مواد غذایی ، محصولات دخانیات ، روزنامه ها ، کتابفروشی ها و مراکز فروش در داخل باز خواهند ماند.

بارها و رستوران ها بسته است اما مصادره بارها تا ساعت 6 بعدازظهر و رستوران ها تا ساعت 10 شب مجاز است. از طرف دیگر ، تحویل در خانه همیشه مجاز خواهد بود.

همه مغازه ها و همچنین مراکز آرایشگری و زیبایی باز هستند. چراغ سبز مراکز ورزشی. توقف موزه ها ، نمایشگاه ها ، تئاترها ، سینما ها ، سالن های بدنسازی و استخرها باقی مانده است

بازگشت به مدرسه

از روز دوشنبه در سیسیل شما باید با فرمول 50٪ برای یادگیری از راه دور و نیمه دیگر در کلاس به مدرسه برگردید. در همین حال ، برای نزدیک به 90،000 دانش آموز در این جزیره تامپون ساخته شده است. طرحی برای مدارس ایمن نیز در دست اقدام است که در توافق با مشاور آموزش و پرورش روبرتو لاگالا و مشاور حمل و نقل مارکو فالکون تهیه شده است که می تواند برای تقویت سیستم 10 میلیون یورو حساب کند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *