از واسکو روسی تا رامازوتی ، از وندیتی تا آموروسو: همه آلبوم های جدید برای سال 2021

[ad_1]

ماشین موسیقی ایتالیایی برای بیدار کردن بازار سی دی و وینیلبه ویژه تحت تأثیر همه گیری قرار دارد. با این وجود ، خوش بینی محتاطانه ای وجود دارد ، شاید به دلیل ورود هنرمندان بزرگی از چنین کالیبری ، مانند واسکو روسی ، لورادانا برته ، اورلنا وانونی ، آنتونلو وندیتی ، جورجیا ، ایوانوتی ، فرانچسکو دی گرگوری ، ایل ولو ، آی نومدی ، توماسو پارادیسو ، الساندرا آموروسو ، اروس رامازوتی ، آدریانو سلنتانو.

البته یک بار دیگر ، جشنواره در Sanremo ، برای دومین سال توسط Amadeus ، نسخه های ایتالیایی را از ترم اول منتقل می کند. “آهنگ عشق دور ریخته شده” عنوان آهنگ جدید واسکو روسی است ، مقدمه ای برای آلبوم جدید ، که بیش از شش سال بعد توسط Sono innocente در سال 2014 انتظار می رود.

I Nomadi ، گروه تاریخی ایتالیایی که در سال 1963 توسط آگوستو داولیو و بپه کارلتی تاسیس شد ، که همچنان پرچم خود را بالا نگه می دارد و پیام خود را پخش می کند ، در آستانه بازگشت با آلبوم جدید است.

آلبوم منتشر نشده برای لورادانا برته پس از شرکت در Sanremo 2019 با “از من چه انتظاری داری” که در “نسخه Liberte Sanremo” موجود بود آنتونلو وندیتی تقریباً پنج سال از “Tortuga” می گذرد اما هنوز تاریخ آلبوم منتشر نشده تعیین نشده است. بیش از دو سال پس از “10” ، الساندرا آموروسو روی آلبوم جدید کار خواهد کرد.

پس از تک آهنگ های “اما شما می خواهید بدانید” ، “سالهای ما” ، “نترسید” و “مرا به خاطر بسپار” ، آلبوم انفرادی “ابرهای Sulle” توسط توماسو پارادیسو ، رهبر سابق Thegiornalisti ، برنامه ریزی شده است. بعد از تک آهنگ “یک آسمان” با آل دی مئولا ، آلبوم منتشر نشده Dodi Batalia می آید. ماتئو بوچلی قبلاً اولین آلبوم انفرادی خود را بعد از دوئت با پدرش آندره در فیلم “سقوط بر من” آماده کرده است. همچنین به صورت نظامی Ultimo ، Francesco Renga ، Giusy Ferreri ، Morgan با آلبوم جدید “La musica seria” ، Arisa ، Malika Ayane ، Max Gazzè ، Lo Stato Sociale ، Maneskin ، Noemi ، Marco Carta ، Jasmine Carrisi با اولین آلبوم پس از تک آهنگ ” Ego »، آنجلینا انگو با« استودیو »بعد از تک آهنگ« Va tutto bene »، اپیکا با آلبوم« امگا »و پائولو سیمونی با« آنیما ». آلبوم جدید ارمال متا با آهنگ “A million things to give you” که با آن به جشنواره در سنرمو برمی گردد. در بهار ، کارمن کنسولی پنج سال بعد از “L’abitudine di Torna” و دو سال از مجموعه زنده “Eco di Sirene” با “Volevo fare la rockstar” بازگشت. آهنگ “La la la la lalla” از الیور پیاز در انتظار بازگشت آنها برای ضبط بود و همچنین انتظار می رود پپینو دی کاپری ، ماریلا ناوا و دانیل منگین با “Gesto atletico”.

در تاریخ 15 ژانویه ، طرفداران خواننده رپ اینوکی سرانجام می توانند برای رسیدن اثر جدید “Medioego” آهی بکشند. در این تاریخ ، خواننده ادواردو د آنجلیس پنجاهمین سالگرد فعالیت خود را با آلبوم جدید “می خواستم بیشتر رویا کنم” جشن می گیرد ، و لئو پاریس آلبوم جدید “Stelle forever” را منتشر کرد. انتظار می رود ساموئل در 22 با آلبوم دوم خود با “تیپ سفید” با 15 قطعه آلبوم. همان تاریخ برای ستاره چند پلاتینیک Capo Plaza با آلبوم دوم “Plaza” ، که شامل 16 قطعه با سه ویژگی آمریکایی ، یک آلمانی و یک ایتالیایی است. Ornella Vanoni در تاریخ 29 ژانویه با آلبوم جدید “Unica” ، به تهیه کنندگی Mauro Pagani ، که روی جلد آن در قاب پویایی بین زمین و آسمان روشن و خندان به تصویر کشیده شده است ، بازگشت. آلبوم مفهومی جدید “La geografia del dark” ساخته میشل براوی در همان روز وارد می شود.

“ادای احترام به ایل ولو به انیو موریکونه” عنوان آخرین رکورد بعدی این سه هنرمند در جهان خواهد بود. یک آلبوم جدید نیز توسط جوانوتی ، خواننده ای که در حرکت مداوم است و از اصل رکوردی مانند “آه ، زندگی!” از سال 2017 ، تا ابتکاری ترین شکل مهمانی های ساحلی با 600000 تماشاگر در Job Beach در سال 2018 ، تا آلبوم مفهومی “Lorenzo sulla Luna” در سال 2019. بیش از دو سال پس از پروژه “قلب پاپ” ، جورج انتظار کار جدیدی را دارد که ممکن است قبل از تابستان باشد. پنج سال گذشت که Francesco De Gregory آخرین آلبوم “De Gregory Sings Bob Dylan” را از دست داد و زمان آلبوم جدید فرا رسید. بیش از دو سال پس از اکران “Vita ce n’è” در 100 کشور جهان و اختصاص به پینو دانیله هیچ چیز برای اروس رامازوتی مشخص نشده است. آدریانو سلنتانو با آلبومی جدید ، همیشه در خلاف جریان ، ماهیتی نامنظم ، اما مدرن بودن آن را تأیید می کند ، در جستجوی صداهای جدید.

آلبوم جدید لورا پاوسینی تا ماه نوامبر از راه نمی رسد. خوراک هواپیما از خارج از کشور: در 8 ژانویه ، باری گیب با آلبوم “Greenfields: مرغ آواز برادران گیب تام” وجود دارد. 1 “با دوازده ترانه مورد علاقه Bee Gees ، پانزدهمین Emma McGrath با” Setelled in motion (ساکت ذهنها ص 3) “، 29 ام اس جی با” Immortal “، Lumineers ‘Jeremiah Fraites با اولین آلبوم” Piano ” پیانو “،” پزشکی در نیمه شب “توسط Foo Fighters در 5 فوریه منتشر می شود ، همچنین Korpiklaani با” Jylhä “، در 12 لانگ لنگ” تغییرات گلدبرگ “از یوهان سباستین باخ ، نوارهای سفید با” بزرگترین بازدیدها “را در 19 ریکی وارویک با “وقتی زندگی سخت و سریع بود” ، راب زامبی در 12 مارس با “The Lunar Injection Conspiracy to Eclipse the Kool”. در 19 مارس آلبوم “Duets” منتشر می شود که شامل محبوب ترین دوئت های استینگ مانند آنهایی که با مری هستند جی بلیژ ، هربی هانکوک ، اریک کلپتون ، آنی لنوکس ، چارلز آزناوور ، زوکرو و بسیاری دیگر ، نکروت نیز با “عملیات: اخته ذهنی” همراه است. حقیقت تلخ ، گرتا ون فلت با نبرد دروازه باغ و سرانجام رینگو استار با بزرگنمایی “. در آغاز تدوین برای لحظه ای “Sanremo 2021” در 5 مارس منتشر می شود. ایتالپرس

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *