از لغو تا سانرمو: ماتیلدا دی آنجلیس ، میزبان مشترک جشنواره کیست

[ad_1]

با حضور بین دو نفر به نام های نیکول کیدمن و هیو گرانت ، شروع یک حرفه بین المللی بد نیست ، ساندی تایمز پرتره ای را به عنوان “افشای شدید” The Undoing ، سریال Hbo در Sky Atlantic و بسیاری از روزنامه های بین المللی () Harpers Bazaar به قطب نمای جهانی برای انتخاب بازیگران ، Backstage ، که او را در میان 20 استعداد 2021 قرار می دهد) و اکنون ماتیلدا دی آنجلیس ، پس از چنین اولین حضور ، روی سکوی پرتاب است. نه اینکه در ایتالیا چند سالی بود قول جوان نداده بود ، اما لحظه طلایی بازیگر زن از بولونزی با فراخوان جشنواره در سانرمو نشان داده می شود: در شب به عنوان میزبان مشترک آمادئوس.

وی در اینستاگرام نوشت ، ویدئویی را که در سال 2019 در میدانی که در خیابان ساخته بود بداهه نوشت ، در اینستاگرام نوشت: “هرگز به من زنگ نزن. تشویق های تقسیم شده مانند آنهایی که بلافاصله پس از آندره دلوگو ، والریا سولارینو ، جوسی بوسمی ، فرانچسکا میشلن در میان بسیاری از نظرات مشتاقانه نوشتند.

متولد 11 سپتامبر 1995 در بولونیا ، خواننده و نوازنده ، به لطف Matteo Rovere و Veloce come il veno ، 2016 ، وی در سینما دیده می شود ، به عنوان نقش راننده GT همراه با برادرش استفانو شناخته می شود که به عنوان نامزد معرفی می شود برای دیوید دی دوناتلو ارزشمند است ، گرچه ممکن است هر اتفاقی بیفتد ، کارت ویزیت اولیه او در تلویزیون است. پس از چهار یا پنج سال ، او از یک مجموعه به مجموعه دیگر نقل مکان کرد: خانواده توسط سباستینو ریسو (2017) به میکائلا رامازوتی ، جایزه الساندرو گاسمن (2017) ، یوتوپیا توسط براردو کاربونی (2018) ، زندگی بی پروا توسط مارکو پونتی (2018) به کاملاً اخیر “داستان باورنکردنی جزیره گل سرخ” ، به کارگردانی سیدنی سیبیل ، با شخصیت اصلی الیو ژرمانو بسیار خوب است.

در تلویزیون ، بعد از اینکه ماریل ونتره در مینی سریال Rai1 Zecchino d’oro بود ، انتظار می رود که او در سریال Rai1 در فیلم هشت مرحله ای بین المللی لئوناردو ، که در ماه های آینده در یک فیلم جدید توسط و با بازی Sergio Castelito Dragon پخش می شود ، بازی کند. ابر (با عنوان “مواد احساسی”) با بازی Berenice Bejo و نسیم لایس.

آفتاب پرست مغناطیسی ، شدید ، Matilda De Angelis ، ستاره تیراندازی Efa 2018 ، نیز به عنوان معتبر ارائه می شود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.