از فردا ، منطقه قرمز در سیسیل ، جابجایی و بسته شدن مغازه ها را متوقف کنید: تقریباً در عرض 2 هفته قفل شده است

[ad_1]

آخرین روز قبل از منطقه قرمز در سیسیل. یک مصوبه بسیار محدودکننده برای رئیس جمهور منطقه الزامی است که از نیمه شب به اجرا درآمده است چیزی شبیه قفل در تمام شهرداریهای جزیره.

به جز موارد استثنایی که به دلایل شغلی و بهداشتی ارائه شده است ، تا 31 ژانویه سال آینده مجاز به فراتر رفتن از محدوده شهرداری خود نخواهید بود. بعلاوه ، برخلاف مقررات مربوط به تعطیلات کریسمس و Dpcm ملی ، ارتباط با دوستان یا اقوام امکان پذیر نخواهد بود.

نسبت به ساعت ممنوع رفت و آمد عمومی در بهار سال گذشته بسیار کم تغییر کرد. در زمینه کار هوشمند هیچ محدودیتی وجود ندارد ، مدارس پیش دبستانی ، ابتدایی و متوسطه اول باز خواهند ماند ، اما تقریباً تمام فعالیت های تجاری تا دو هفته آینده باز خواهند ماند.

رئیس منطقه ، نلو موسومچی

اینجا ، نقطه به نقطه ، آنچه که مصوبه فراهم می کند دیروز توسط فرماندار نلو موسومچی آزاد شد.

سفر به منطقه قرمز سیسیل

ممنوعیت ورود و خروج به قلمرو منطقه ای ، ممنوعیت دسترسی و خروج از شهرداری خود ، به استثنای نیازهای کاری اثبات شده ، شرایط ضروری و دلایل بهداشتی. ممنوعیت گردش خون ، با پای پیاده یا با هر وسیله عمومی و خصوصی ، در شهرداری ، به استثنای نیازهای اثبات شده کار ، برای خرید مواد غذایی و مایحتاج اساسی ، به دلایل بهداشتی.

منطقه سرخ در سیسیل ، آنچه شما می توانید و نمی توانید انجام دهید: قوانین سفر ، مدارس ، مغازه ها و باشگاه ها

در دیدار با دوستان و اقوام نیست

برخلاف مقررات Dpcm ، رفت و آمد یکبار در روز به خانه شخصی نیز برای دیدار دو نفر از دوستان و اقوام ممنوع است. کنترل مسافرینی که به جزیره می رسند (ثبت نام اجباری در یک سایت خاص و بافر سریع) کنترل می شود.

باشگاه های بسته ، سالن های ورزشی و استخرهای شنا

فعالیت های سالن های ورزشی ، استخرهای شنا ، باشگاه ها ، مراکز سلامتی و آبگرم به حالت تعلیق درآمده است ، مگر در ارائه خدمات تحت سطوح اساسی کمک برای فعالیت های توان بخشی یا درمانی و آموزش ورزشکاران ، متخصصان و غیرحرفه ای ها که باید در آن شرکت کنند. در مسابقات و رویدادهای با اهمیت ملی که توسط Coni یا Cip شناخته شده است.

مدارس ابتدایی و متوسطه اول به مدرسه برمی گردند

مطابق با Dpcm ، خدمات آموزشی برای اوایل دوران کودکی ، مهد کودک ، دبستان و سال اول دبیرستان فعالیت های آموزشی را در حضور انجام می دهند. سایر کلاس ها و دانشگاه های دیگر با آموزش از راه دور ادامه خواهند داد. این امکان وجود دارد که در صورت لزوم ، برای استفاده از آزمایشگاه ها و برقراری ارتباط آموزشی که شامل شمول م ofثر دانش آموزان دارای معلولیت و نیازهای ویژه آموزشی است ، فعالیت هایی را در حضور انجام دهیم.

مدرسه در سیسیل ، دوره ابتدایی و متوسطه دوم روز دوشنبه به کلاس بازگشت

آنها (تقریبا) همه فروشگاهها را تعطیل می کنند

همه فعالیت های خرده فروشی به جز فروش مواد غذایی و مایحتاج اساسی به حالت تعلیق درآمده است. خشکشویی های باز ، آرایشگاه ها و آرایشگاه ها ، روزنامه ها ، مغازه های تنباکو ، داروخانه ها و مواد دارویی.

خانه و غذا برای بارها و رستوران ها

فعالیت های پذیرایی متوقف شده (بارها ، بارها ، رستوران ها ، بستنی فروشی ها و شیرینی فروشی ها). پذیرایی با تحویل در منزل ، و همچنین تا ساعت 6 بعد از ظهر ، پذیرایی برای واردات ، با ممنوعیت مصرف در محل یا نزدیک محل مجاز است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *