اروپایی ها ، ایتالیا در فینال: مربع ها با رنگ آبی رنگ شده اند ، فیلم شب مهمانی در پالرمو

[ad_1]

بازی بسیار سخت ، از پنالتی رنج می برد. بالاخره انفجار شادی. هواداران ایتالیایی مدت طولانی نفس خود را حفظ کردند و سپس برای مهمانی به بیرون از منزل رفتند. تیم ملی ایتالیا 9 سال بعد به فینال قهرمانی اروپا بازگشت. اما مسلماً وضعیت با سال 2012 متفاوت است. این بار خارج از سایت و در میادین کشور چالش غلبه بر خطر عفونت وجود دارد. با این وجود ترس ، مانع تمایل به خوردن نان تست نشده است ، همانطور که از این تصاویر در مرکز پالرمو دیده می شود.

صفحه بزرگی در میدان پایتخت نبود ، اما در پایان بازی شادی مهار نشدنی بود. بسیاری با پرچم ها و شیپورهایی که لباس آبی پوشیده بودند به خیابان ها ریختند.

بلافاصله پس از پنالتی قاطع که جورجینو زد ، مهمانی با اولین بوق ماشین برای چرخ فلک ها به احترام ایتالیا آغاز شد. خیابان های شلوغ در مرکز پالرمو ، گروه های کر و بمب های دودزا ، به ویژه در مقابل تئاتر Politeama و تئاتر Massimo. صحنه های سرخوشی ، کل کشور را تحت تأثیر قرار داد ، به ویژه در شهرهایی که نصب پروژکتور و صفحه نمایش بزرگ مجاز بود.

در میان مناطقی که به هواداران اختصاص داده شده است ، منطقه Piazza del Popolo رم – در میان بزرگترین مناطق اروپا – فقط با رزرو حداقل سه ساعت قبل ، با حداکثر ظرفیت 2500 صندلی و 1000 جای دیگر در انجمن های شاهنشاهی ، قابل دسترسی بود. همه آنها با اقدامات خاصی نظیر مخازن در محل برای اطمینان از مسافت تنظیم می شوند.

از طرف دیگر ، در میلان مراکز خصوصی برای تماشای بازی روی صفحه های غول پیکر تأسیس شدند که برای آنها هنوز هم باید صندلی ها را رزرو کرد تا شهرداری – برای جلوگیری از هرج و مرج و گروه های زیادی از طرفداران – فضاهای بتونی ایجاد کردند. در ترنتو و بولزانو ، احتیاط حتی بیشتر بود: برای جلوگیری از تکرار ناآرامی ها در پایان مسابقات قبلی ، شهردار بولزانو دو آیین نامه جدید مشابه مقررات تصویب شده در بازی جمعه گذشته برابر بلژیک را امضا کرد ، و تأیید ممنوعیت اعمال شده به همه مکان ها در شهر ، برای فروش الکل و نوشیدنی هایی که باید در بطری های شیشه ای مصرف شود ، از ساعت 20:00 تا 6:00

صفحه نمایش “کمی در همه جا در Jesi ، شهر مربی آبی روبرتو مانچینی در باغ های عمومی و میادین مرکز: در اینجا برای ایتالیا-بلژیک یک صفحه بزرگ در مقابل Palasport نصب شده بود با حدود صد نفر در پارکینگ پیک نیک ترتیب می دهند حوزه.

در ناپل ، شهری با روحیه گرم ، اما در میدان ، در مرکز تاریخی و خارج از میله های محله ها مناطقی برای طرفداران ایجاد شده است. رنگ ها و روسری های تیم ملی در مکان هایی که تابستان بولونیا را زنده می کند: یکی از مهمترین آنها در Puccini Arena است که برای یک شب – به جای فیلم – تصمیم گرفته شد تا مرحله نیمه نهایی نمایش داده شود. یکی دیگر از مکان های غیرمجاز تئاتر Ariston در Sanremo ، محل سنتی جشنواره آهنگ بود. و اگر در تورین گروه کرهای استادیوم در دهکده موتوری میرافیوری طنین انداز می شدند ، پرچم ها نیز به آلساندریا ، دقیقاً همان جایی که برای اولین بار رنگ سه رنگ ایتالیایی برافراشته شد ، بازگشتند.
همچنین کسانی هستند که در ساحل Pescara ، در منطقه روستای “تابستان شهر” ، گروه کر می خوانند. حتی هنرمندان نیز برای این مراسم متوقف شدند. در Cervere (كونئو) ، آنتونلو ونديتي كنسرت خود را به دو قسمت تقسيم كرد تا مسابقه را با تماشاگران دنبال كند و سپس نمايش را از سر بگيرد. علاوه بر نتیجه ، رافائلا کارا در مرکز کوه کاپراکوتا (ایزرنیا) با ترانه ایتالیایی-اسپانیایی “Fiesta” مورد تقدیر قرار گرفت.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *