ارمال متا صدای Sanremo را به میکروفون های Rgs گرم می کند

[ad_1]

“من به دنبال جهت هستم” و او از این عبارت به عنوان یک پرچم استفاده می کند: Ermal Meta در حال آماده سازی برای جشنواره Sanremo است – که در سال 2018 برنده شد ، در یک جفت با Fabrizio Moro – اما در همین حال او یک آهنگ جدید را منتشر می کند ” بدون رضایت “، که در حال حاضر بسیار خوب سفر می کند. سیستم عامل های دیجیتال ، و این یک معضل حل نشده را می گوید ، همانطور که توسط خواننده جوان آهنگ ها بر روی میکروفون های Rgs گفته شد ، در طی مصاحبه ای با مارینا میسترتا ، یکشنبه از ساعت 17.30 پخش شد.. “ما هنوز هم یک دوره وحشتناک را پشت سر می گذاریم. به خصوص در چند ماه اول ، وقتی هیچ دستور العمل از قبل بسته بندی شده ای وجود نداشت. ترس بزرگ باعث شد همه با صدای بلند بگویند ، ما بهتر عمل خواهیم کرد. اما این اتفاق نیفتاد و تمام نفرت ریخته شده در شبکه های اجتماعی که مانند بهمن به همه جا می آمد این قطعه را القا می کرد: ما دیگر از هیچ چیز راضی نیستیم ، بیشتر می خواهیم ، بدون اینکه بدانیم واقعاً چه می خواهیم.

این آهنگ همچنین ابتکاری است. “صداها تحریف شده ، رباتیک هستند ، این یک صدای درونی است ، یک alter ego است که از کدهای باینری ساخته شده است. این جهانی است که استعاره های حیوانات در آن زندگی می کنند و شیر روی صفحه کلید همچنان پادشاه بی چون و چرای این جنگل فریبنده است. این ویدئو همچنین با همان فلسفه آهنگ ازدواج می کند. بودن یا ظاهر شدن ، همیشه بشریت را تقسیم کرده و فیلسوفان معتبر و معتبر گفتگوی کم و بیش معتبری را درگیر کرده است ، همانطور که اغلب احساس می کنیم ، همیشه آرام نیستیم ، با چشمانی که می بینند اما نگاه نمی کنند. به کارگردانی آندره فولینو ، هم قهرمان داستان و هم افرادی را که از آنها عبور می کند ، در معرض دید قرار می دهد ، که در هر مرحله پر از تردید است.

1،072 روز پس از انتشار آخرین آلبوم آهنگ های منتشر نشده – که ما هیچ اسلحه ای نداریم که شامل “تو هیچ کاری با من نکردی ، قسمت برنده Sanremo 2018 – Ermal Meta دوباره در حال آماده سازی برای مرحله Ariston است ، جایی که یک میلیون نفر به آنجا می آورد چیزهایی برای گفتن به شما

بیایید داشته های ارمال متا را در سانرمو خلاصه کنیم: ابتدا در سال 2006 ، سپس در سال 2010 ، در سال 2016 در میان پیشنهادهای جدید. در سال 2017 با Vietato Morire و سپس پیروزی در سال 2018 مقام سوم را به دست آورد. و حالا یک جشنواره جدید ، ارمال آهنگی عاشقانه آماده کرده است … متفاوت. “ممنوعیت مرگ در حال حاضر یک قطعه خارج از جعبه بود ، یک دیدگاه شخصی که به جنبه بسیاری از افراد تبدیل شده است. این ترانه با فابریزیو با مضمونی اجتماعی الهام گرفته از رویدادهای اروپا روبرو شد. از طرف دیگر ، این آهنگ بسیار شخصی است ، آهنگی برهنه ، برهنه ، دوستانه است. از طرف دیگر ، من چیزی نمی نویسم که واقعاً مرا از نزدیک لمس نکند ، و این چیزی در درون من تغییر نمی کند.

«بیایید ریاضیات را به خوبی انجام دهیم! – جوک – 2006 معتبر نیست ، من 24 ساله بودم و خودم را فقط به عنوان گیتاریست معرفی کردم. اگر مجبور باشم آواز بخوانم ، از ترس غش می کنم. از سال 2016 به بعد ، اوضاع به طور قابل توجهی تغییر کرده است. ” اما ارمال متا در مورد بسیاری از همکارانش نیز نوشته است: اما ، فرانچسکو رنگا ، رد کانسیان ، جوزپه فرری ، مارکو منگونی و بسیاری دیگر. «من از همه آنها چیزهای زیادی آموخته ام ، نوشتن در متن متفاوت از شرایط شما دشوار است ، و به سطح توجه دیگری احتیاج دارد ، زیرا شخص دیگری وجود دارد که آنچه را که شما می سازید بخواند: شما باید در پوست دیگری فکر کنید. حتی اگر من همیشه در مورد خودم می نوشتم ، بعد از پایان کار ، آهنگ ها به مال کسانی تبدیل شد که آنها را می خوانند ».

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *