اداری در ویتوریا ، سان بیاجیو و ترمستیره ، فوتی: “قوانینی را تأیید کنید که دیگر نمی توانند به تعویق بیفتند”

[ad_1]

شهرداری های سیسیل آماده می شوند بدون اطمینان از زمان و روش ها ، نهاد مشورتی که احکام متناقضی را صادر می کند ، قوانین انتخاباتی مورد تأیید کمیسیون اما ورود آنها به مجلس مشخص نیست ، پای صندوق های رای بیایند. “تصویب قوانینی که دیگر نمی توانند به تعویق بیفتند و ایجاد نظم در یک وضعیت آشفته یک گام به جلو ، یک عکس العمل طول می کشد.”، آنجلا فوتی ، نایب رئیس آرس و عضو گروه Attiva Sicilia می گوید.

فوتی توضیح می دهد: “در كمیته امور نهادی ، قوانین كاهش جمع آوری امضاها به یك سوم آستانه فعلی آماده است ، همانطور كه ​​طبق قوانین ملی در ماه مه گذشته ، علاوه بر سومین دوره متوالی برای شهرداران زیر 3 هزار نفر برای تأیید آنها در اتاق تلاش لازم است ، ادامه شرایط عدم اطمینان امکان پذیر نیست. “

معاون ارس آرس گفت: “با این وجود پرده دیگری برای شهرداری های ویتوریا و سان بیاجیو پلاتانی است که انتخابات اداری آنها به دلیل شرایط اضطراری کوید قبلاً به تعویق افتاده است و ترمستیری اترنو ، که دو بار به آنجا موکول شده اند. تند و یک بار به دلیل ادعای بی نظمی. گویی قانون انتخابات به طور خاص کافی نیست ، شورای دولت محلی نیز گیج شده است ، که قبلاً با چنین مصوبه ای صدق می کرد … 3/2021 ، لیست رأی دهندگان ارسالی را حفظ می کند ، که جمع آوری امضاهای جدید را غیرضروری می کند. سپس با فرمان شماره. 5/2021 جای خود را می دهد و آنچه را که قبلاً ارائه شده است لغو می کند: بنابراین لیست ها فقط برای Tremestieri Etneo محفوظ است. سیلی به حیثیت شهروندانی که حقوق خود را از هم پاشیده می بینند.

عدم اطمینان در مورد زمان انتخابات نیز به سردرگمی می افزاید: “شورای منطقه ای به آرامی انتخابات ماه مه را به تعویق می اندازد ، همانطور که در قانون فرمان ملی شماره n تعیین شده است. 2/2021 ، اما فقط برای ویتوریا و سان بیاجیو پلاتانی ، در حالی که در ترمستیری اوضاع همچنان نامشخص است – تأکید می کند فوتی – فرد تعجب می کند که آیا حتی در محدود کردن شیوع ویروس نیز ممکن است تفاوتی بین شهروندان ترمشتیری اتنو و دیگران وجود داشته باشد. رمز و راز در حال تعمیق است.

احتمال از بین بردن “شاه بلوط از آتش” به تعویق انداختن انتخابات ماه مه برای همه شهرداری ها یا در تبر مشیت قانون منطقه ای 34 سال 2020 توسط ایالت است. در همین رابطه ، گروه Attiva Sicilia یادداشت مفصلی را ارسال کردند که ناهنجاری های ناشی از قانون ناشی از یک سری ساده مزخرفات را گزارش می داد. به همین دلیل ، معاون رئیس ارس از دولت منطقه و اتاق خواست: “ما باید تصمیم بگیریم که تصمیم بگیریم ، زیرا در پایان شهروندان هزینه عواقب این بلاتکلیفی ها و ناسازگاری ها را می پردازند.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *