اثرات ویروس کرونا ، کریسمس Dpcm: کمتر از 24٪ موارد در 7 روز. اما سیسیل در بالای عفونت ها قرار دارد

[ad_1]

آنها شروع به احساس می کنند اثرات کریسمس Dpcm، با کاهش: موارد جدید معادل 24٪ در هفته گذشته و با تعداد مشاهده نشده از اکتبر. طبق گفته آگوستینو میوزو ، هماهنگ کننده کمیته علوم فنی ، که منحنی اپیدمی Covid-19 در ایتالیا برای او “در حال حاضر به نظر یک منحنی تحت کنترل است” این روند همچنین مثبت و دلگرم کننده است.

در بین مناطق است سیسیل بیشترین افزایش موارد جدید را طی 24 ساعت اعلام کردبا 1.278؛ پس از آن لومباردی (1189) ، امیلیا رومانیا (1153) ، ونتو (998) و کامپانیا (714) قرار گرفتند.

به روزرسانی روزانه وزارت بهداشت ، 8،824 مورد مثبت را در 24 ساعت افزایش می دهد که به لطف 158،674 آزمایش از جمله آنتی ژن های سریع و مولکولی شناسایی شده است. در نتیجه ، درجه مثبت شدن به 5.6٪ کاهش یافت که در مقایسه با 5.9٪ نسبت به روز قبل 0.3٪ کاهش داشت. روز یکشنبه 12،415 مورد بیشتر از روز شنبه وجود داشت که توسط 211،778 آزمایش مشخص شد.

کرونا ویروس ، خبرنامه 18 ژانویه: سیسیل برای اولین بار برای عفونت های جدید در ایتالیا.  بسیاری از تامپون ها ، تلفات افزایش می یابد

هر دوشنبه ، داده ها تحت تأثیر تاخیر معمول ثبت شده در آخر هفته قرار می گیرند و بنابراین برای نتیجه گیری در مورد هر دو کاهش موارد و افزایش بستری شدن در بیمارستان خیلی زود است. از سوی دیگر ، می توان از چند هفته گذشته نتیجه گیری کرد: “ما یک تعطیلات زمستانی غیرمعمول داشتیم ، اما نتایج در آنجا وجود دارد ، آنها واضح هستند” ، میوزو گفت ،ایتالیا خوب کار می کند“و” در حال حاضر مانند یک منحنی تحت کنترل به نظر می رسد ، اگرچه تحت کنترل ما فقط با ایمنی گله به آنجا خواهیم رسید. “

داده ها اثر مثبت اقدامات محدود کننده اتخاذ شده در طول تعطیلات را نشان می دهد ، همچنین با توجه به تجزیه و تحلیل روند هفتگی انجام شده توسط فیزیکدان جورجیو شستیلی ، بنیانگذار صفحه فیس بوک “داده های Coronaviuri و تجزیه و تحلیل علمی” شبکه ارتباطات علمی “giorgiosestili.it” . هفته منتهی به 17 ژانویه ، کاهش 24 درصدی موارد جدید و حدود 21 درصد پذیرش در بخش های مراقبت ویژه و همچنین 13 درصد کاهش مرگ ها را گزارش کرد. “سرانجام ، اثرات Dpcm قابل مشاهده است. کریسمس. در واقع ، ما متخصص – یادداشت کردیم – از دو هفته متوالی با افزایش عفونت ، پس از شش هفته کاهش.”

مولکولی و سریع ، هرج و مرج در تعداد تامپون ها ، اما سیسیل از نظر آلودگی به ویروس کرونا در رتبه اول قرار دارد

تعداد موارد جدید در هفته گذشته نیز دلگرم کننده است، با 104000: “این تعداد بسیار کمی است که ما از هفته 19-25 اکتبر ، زمانی که 111000 مورد وجود داشته است ، نداشته ایم.” این داده ها به این دلیل است که “ایتالیا دو هفته در منطقه قرمز بوده است” و طبق نظر فیزیک ، افزایش تدریجی عفونت ها به دلیل باز شدن در 7 ژانویه نمی تواند منتفی باشد و ممکن است از 25 شروع شود ژانویه.

همانطور که از 15 ژانویه سال گذشته مشاهده می شود ، تعداد آزمایشات سریع در تامپون ها باعث افزایش 27٪ در کل آزمایشات انجام شده شده و باعث از بین رفتن نسبت موارد مثبت به تامپون ها شده است. جیووانی سباستیانی ، ریاضیدان از انستیتوی محاسبات Mauro Picone برای کاربردهای محاسبه شورای تحقیقات ملی (Cnr-Iac) ، در این زمینه یک مشکل نشان می دهد که “تقریبا نیمی از مناطق فقط تعداد کل نتایج مثبت را گزارش می دهند.” درصد موارد مثبت فقط برای آزمایشات سریع (با در نظر گرفتن فقط مناطقی که صریحاً نتایج مثبت آنتی ژن را نشان می دهند “، برای ریاضیات” درصد به 1.6٪ افزایش می یابد ، برابر با حدود یک ششم درصد مربوط به آزمایشات مولکولی) .

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *