آمازون سری A را می خواهد ، پیشنهاد حقوق تلویزیون برای دوره سه ساله 24-2021 آماده است

[ad_1]

آمازون قصد دارد برای حقوق تلویزیون سری A پیشنهاد کند.. این را بلومبرگ به نقل از برخی منابع گزارش داد. آخرین مهلت ارسال پیشنهادات برای حقوق برای دوره سه ساله 2021-2024 26 ژانویه است و طبق گزارش بلومبرگ سری A حدود 1.15 میلیارد یورو است.

دسامبر گذشته ، آمازون اعلام کرد که 16 بازی از 137 بازی لیگ قهرمانان را در ایتالیا در 24/2021 پخش خواهد کرد. وی این کار را در روزی انجام داد که لگا سری آ دعوت به بازار حقوق قهرمانی کشور را آغاز کرد و هدف را به 1.15 میلیارد یورو رساند.

آمازون به طور انحصاری پخش مستقیم 16 بازی برتر از چهارشنبه در لیگ قهرمانان را در ایتالیا پخش می کند که همیشه تیم های ایتالیایی در گروه ها حضور دارند و در صورت صلاحیت تا نیمه نهایی. حقوق سوپرجام نیز برای سه فصل از 2221/2021 بدست آمده است.

در یادداشت آمازون آمده است: “ما می دانیم که هواداران ایتالیایی از پرشورترین افراد در اروپا هستند و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا یک تجربه فوق العاده فوتبال ارائه دهیم که بتواند آنها را حتی به مرحله عمل نزدیک کند.” اکنون غول جف بزوس نیز به دنبال قهرمانی است ، حرکتی که چشم انداز بالاترین باشگاه های پر پرواز است که علاقه مند به افزایش مخاطبان رقبای احتمالی برای حقوق تلویزیون هستند تا درآمد حداکثری را داشته باشند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *