آلیتالیا ، دستمزدهای در معرض خطر: کمیساریا اتحادیه ها را فرا می خواند

[ad_1]

جوزپه لئوگراند ، کمیسر فوق العاده آلیتالیا ، شب گذشته فوراً اتحادیه ها را تشکیل داد. ما این را از منابع اتحادیه یاد می گیریم که توضیح می دهند چگونه کمیساریا “بحرانی بودن لحظه” را مشخص می کند “ثبات مالی دشوار شرکت” که باعث تأخیر در پرداخت حقوق ماه دسامبر شد ، تکرار خواهد شد، اگر شرایط اقتصادی و بازار تغییر نکند ، حتی در ماه های آینده.

با توجه به آموخته های خود ، کمیساریا همچنین به عدم ثبات چارچوب سیاسی و یک بحران احتمالی دولت همچنین نمی تواند در مورد زمان تولد ایتای جدید اطمینان ایجاد کند، با مسئولیت دولت فوق العاده. در همین زمینه ، همان منابع گزارش می دهند که باید تمام اقدامات موجود برای کمیساریا در جهت حفظ منابع اقتصادی تا آنجا که ممکن است برای اطمینان از تداوم تجارت تا زمان راه اندازی شرکت جدید انجام شود.

این اقدامات شامل بخش دوم 77 میلیون یورویی برای تکمیل پیش بینی ها برای راه اندازی مجدد DL است ، تا به امروز – طبق گفته کمیساریا – هنوز دریافت نشده است و سرعت کار شرکت جدید را تسریع می کند.

به گفته دولت اورژانس ، اقدامات لازم برای بهینه سازی استفاده از سیگارهای گردان در خدمه که به دلیل فعالیت کم انتظار می رود در ماه های آینده ، به این موارد اضافه شود. اتحادیه ها خواستار بحث بیشتر در مورد این موضوع خاص شده اند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *