آزمایش های سریع به صورت مولکولی معتبر هستند: اما این قانون در مورد همه تامپون ها اعمال نمی شود

[ad_1]

آزمونهای سریع از اعتبار مولکولی برخوردارند. بخشنامه ای که توسط مدیر پیشگیری وزارت بهداشت ، جیانی Retza امضا شده است ، نحوه تایید شما در مورد مثبت بودن ویروس کرونا را تأیید می کند یا خیر.

آزمایشات سریع شناسایی شده است

با این حال ، همه آزمایشات سریع معتبر نیستند. E اعتبار آخرین آزمایشات آنتی ژن سریع نسل شناخته شده در تعریف مورد Covid-19 – سایپرز ، باشگاه دانش، با توجه به نشانه های اروپا. بخشنامه استفاده از تست های سریع آنتی ژن با حداقل نیاز به عملکرد را توصیه می کند: حساسیت 80٪ و ویژگی 97٪. ذکر شده است که این آزمایشات آنتی ژن “همپوشانی” در نتایج آزمایشات RT-PCR (آزمایشات مولکولی) را نشان می دهد ، به خصوص اگر در هفته اول عفونت استفاده شود ، و بر اساس داده های موجود ، به نظر می رسد “جایگزین معتبری برای RT” است. -PCR. اگر شرایط بالینی بیمار با آخرین آزمایش آزمایش مغایرت داشته باشد ، RT-PCR همچنان استاندارد طلا برای تایید Covid-19 “است.

چه موقع باید از تست سریع استفاده کرد

این بخشنامه تأکید می کند که اگر ظرفیت RT-PCR محدود باشد یا اقدامات بهداشت عمومی به سرعت انجام شود ، “استفاده از آزمایشات سریع آنتی ژن در افراد با علائم سازگار با Covid-19 ممکن است در زمینه های زیر در نظر گرفته شود: موقعیت های شیوع بالا ، برای آزمایش موارد احتمالی / احتمالی ، شیوع تایید شده توسط RT-PCR ، برای آزمایش تماس های علامتی ، تسهیل تشخیص زود هنگام سایر موارد به عنوان بخشی از ردیابی تماس و تحقیقات شیوع ، جامعه تعطیل (زندان ها ، مراکز پذیرش و غیره) و سایت های آزمایش برای افراد علامت دار در صورت تایید RT-PCR ، در زمینه بهداشت و مراقبت های اجتماعی / شرایط بهداشتی یا برای تریاژ بیماران / ساکنین علامت دار در دسترسی به مرکز یا تشخیص زود هنگام در اپراتورهای علامت دار “.

ویروس کرونا ، نامه دایره ای برای آزمایشات سریع ، امضا شده: معتبر به صورت مولکولی.  چه موقع تامپون درست کنید

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *