آرس تمرین مقدماتی را برای دو ماه تأیید می کند

[ad_1]

ارس دارد لایحه مجاز به دولت منطقه ای را برای تمرینات موقت تصویب کرد برای دو ماه. 39 نماینده موافق ، 14 رای مخالف و 6 رای ممتنع رأی دادند. متن ، متشکل از یازده مقاله ، برای دو ماه هزینه تا دو ماه تا پایان فوریه فراهم می شود.

وی گفت: “تمرین مقدماتی چراغ سبز را آزاد می کند تا هزینه های منطقه ای تقریباً 221 میلیون یورویی آزاد شود.” الساندرو آریکو، رهبر گروه در Ars di DiventeràBellissima. وی افزود: “این امکان تأمین بودجه مقامات دولتی و مقامات محلی و اطمینان از هزینه های اداری منطقه ، کمک به پارک ها ، ذخایر ، فعالیت های فرهنگی ، گردشگری و ورزشی و حقوق بازنشستگی مقامات منطقه ای و نهادهای شرکت کننده را فراهم می کند.” پیش بینی قانون بودجه و ثبات 2021 ، که در پایان ماه فوریه تصویب می شود ، با ادامه طرح تلفیق حساب های اعمال شده در سه سال اول توسط دولت موسومچی. ” وی در پایان ثابت كرد كه یك بار دیگر طرفدار مخالفت غیرسازنده با منافع سیسیل و سیسیل است.

وی گفت: “دولت ملی.” جوزپه لوپو، رهبر گروه Pd all Ars در پایان جلسه کلاس – منطقه سیسیل را از حالت پیش فرض نجات داد ، اکنون Musumechi دیگر بهانه ای برای ارائه بودجه برای خنثی کردن تأثیرات منفی اقتصادی همه گیر ندارد. وی افزود: “ما به رزمایش موقت رأی دادیم ، زیرا معتقدیم كه مقابله با شرایط اضطراری اقتصادی كه در ماههای آینده منطقه را تحت تأثیر قرار خواهد داد كافی نیست.”

رهبر گروه اکنون ترتیب کار را برای بقیه هفته تعیین می کند و تصمیم می گیرد که چه قوانینی به صورت رایگان در جلسه بودجه برنامه ریزی شود.

بحث پارلمانی در مورد توافق نامه ای که بین این ایالت و منطقه سیسیلی به دست آمده و به دولت موزومچی اجازه می دهد در طی ده سال کسری 1.7 میلیارد یورویی اختصاص دهد ، قرار است فردا ساعت 16 بعد از ظهر در برابر کاهش هزینه های منطقه ای برنامه ریزی شود.

در افتتاحیه جلسه امروز ، نلو موسومچی ، رئیس جمهور منطقه ، از مشاوران خارج شده تشکر کرد. وی گفت: “صمیمانه تشکر می کنم از همکاران برناردت گراسو و ادی باندیرا برای اشتیاق و تعهدی که در طی سه سال اول قانونگذاری با آن کار کردند و برای مشاوران جدید تونی اسکیلا و مارکو زامبوتو آرزوی کار خوب دارم.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *