آتش سوزی در سیسیل ، دراقی: “غذاهای تازه برای افراد و مشاغل. جنگل کاری فوری”

[ad_1]

آتش سوزی های گسترده مناطق جنگلی در سیسیل را در بر می گیرد و همچنین در سایر مناطق جنوب ایتالیا. و با دمای بی سابقه این روزها ، هشدار در سراسر شبه جزیره ، جایی که آنها نیز به آنجا می رسند ، همچنان بالاست سه فرانسوی Canadair از طریق مکانیسم حفاظت مدنی اروپا

نخست وزیر ماریو دراگی ، که روز گذشته با جوزپه فالکوماتا ، شهردار رجیو کالابریا تماس گرفت ، وضعیت را به دقت زیر نظر دارد. شهردار توئیتر نوشت: “رئیس جمهور دراقی با من تماس گرفت و از جامعه ما و کل کالابریا حمایت کامل کرد.”

نخست وزیر در تماس تلفنی که توسط پالازو چیگی اعلام شد ، گفت که دولت روی یک پروژه کار خواهد کرد برنامه تجدید برای افراد و مشاغل آسیب دیده، همراه با جنگل کاری اضطراری و طرح ایمنی زمین. در حالی که امروز رئیس حفاظت مدنی فابریزیو کورسیو در رجیو کالابریا خواهد بود تا وضعیت را در محل بررسی کرده و شخصاً پیگیری را هدایت کند.

جدید دیروز آتش سوزی در استان پالرمو رخ دادبه بار دیگر کوههای مدونا مورد اصابت قرار گرفت. شعله های آتش مناطق ناحیه Polizzi Generosa ، Castellana Sicula و Geraci را تحت تاثیر قرار داد. صبح دیروز ، منطقه پترولی نیز دوباره سوخت ، در روزهای اخیر ده ها آتش سوزی که هکتار و هکتار جنگل و درختچه های مدیترانه ای را نابود کرد ، ویران شد.

و در Linguaglosa ، در استان کاتانیا ، یک منطقه جنگلی در نزدیکی کوه اتنا در آتش سوخت. این آتش سوزی همچنین تعدادی از تاکستان ها و خانه های روستایی را ویران کرد. در همین حال ، در Perguza ، در استان Aisne ، شعله های آتش به منطقه حفاظت شده رسیده است. حداقل شش نقطه ای که آتش از آن بیرون آمد ، تمام حوضه Perguzin را در بر گرفت. درخشش آتش در شب توسط Enna قابل مشاهده بود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *